Profesjonalne ubezpieczenia zdrowotne i komunikacyjne
Profesjonalne ubezpieczenia zdrowotne i komunikacyjne, Imex Aneta Kozłowska, Kielce

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 17:00
Wt.
09:00 - 17:00
Śr.
09:00 - 17:00
Cz.
09:00 - 17:00
Pt.
09:00 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6571335116
REGON: 292795668
Rok założenia:
2003
Branża:

O firmie

Imex to multi agencja działająca na rynku ubezpieczeń od 2002 roku. Oferujemy szeroki wachlarz dostępnych ubezpieczeń. Siedziba naszego biura znajduje się w Kielcach, w województwie świętokrzyskim. Właścicielem firmy jest Aneta Kozłowska.

Oferta

Multi agencja Imex specjalizuje się w dostarczaniu jak najkorzystniejszych rozwiązań ubezpieczeniowych. Posiadamy duży wybór tanich ubezpieczeń. Współpracujemy z dziewiętnastoma profesjonalnymi towarzystwami ubezpieczeniowymi .

W ramach oferty firmy Imex świadczymy usługi takie jak:
  • ubezpieczenie komunikacyjne: OC, AC, NNW, ASK, ZK,
(w tym ubezpieczenie szyb i ubezpieczenie floty samochodowej)
  • ubezpieczenie mieszkań i domów, a także pomieszczeń gospodarczych, piwnic, garaży,
  • ubezpieczenie turystyczne związane z zabezpieczeniem turystów przed kosztami leczenia za granicą,
  • ubezpieczenia podróżne,
  • ubezpieczenia na życie,
  • ubezpieczenie firmowe.
Jesteśmy w stanie indywidualnie dobrać ofertę do potrzeb i możliwości finansowych naszych klientów. Wybierzemy najbardziej korzystne rozwiązanie, aby nasi klienci byli w pełni zabezpieczeni. Agencja Imex to gwarancja wykonania usług na najwyższym poziomie.Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, służących radą i fachową pomocą w doborze optymalnego dla klienta rozwiązania. Zapewniamy kompetentną i profesjonalną obsługę.

Zapraszamy do skorzystania z oferty multi agencji Imex w Kielcach.

Marki i specjalizacje

Dysponujemy szeroką ofertą ubezpieczeń od większości towarzystw działających na naszym krajowym rynku, w tym: PZU, Warta, HDI Asekuracja, ERGO Hestia, InterRisk, Uniqa, Gothaer, LINK4, Liberty Direct, Proama, AVIVA, AXA, TUW Pocztowe, Polisa-Życie, Allianz, Benefia, Compensa, GENERALI Group.

Artykuły

Jakie są rodzaje ubezpieczeń na życie?
Jakie są rodzaje ubezpieczeń na życie?
Ubezpieczyciele oferują nam różnego rodzaju ubezpieczenia na życie. Które wybrać? Czym charakteryzuje się każde z nich? Sprawdziliśmy.

Wideo

Kontakt

Kontakt Imex Aneta Kozłowska

Imex Aneta Kozłowska, Kielce

Opinie (6)

Opinie o firmie Imex Aneta Kozłowska

Średnia ocen

4.8

Opinie użytkowników

Nadia
Nadia
4.0
14.11.2019
Tanie ubezpieczenia. Polecam!
Krzysiek
Krzysiek
5.0
04.09.2019
Na stronie internetowej firmy można zrobić kalkulację składki na ubezpieczenie, co jest bardzo dobrą opcją. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Bardzo miłe panie z biura obsługi.
Iwona
Iwona
5.0
07.07.2019
Super warunki i cena ubezpieczenia samochodu. Obejmuje wszystko, od wypadku aż po kradzież. Najlepsza agencja ubezpieczeń!
Mariusz
Mariusz
5.0
31.05.2019
Ubezpieczyłem całą rodzinę i samochód w tej firmie. Jestem zadowolony z ceny, jaka została mi zaproponowana. Warunki współpracy na najwyższym poziomie.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
20.08.2013
Oferta: •ubezpieczenia komunikacyjne •ubezpieczenia majątkowe •ubezpieczenia grupowe •ubezpieczenia domu •ubezpieczenia samochodowe •ubezpieczenia AC •kompleksowa obsługa firm •OC działalności
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
20.08.2013
Jesteśmy multiagencją z 10-cio letnim staże, działamy na rynku od 2002roku. Dzięki naszemu doświadczeniu nasza firma oferuje szeroki wachlarz ubezpieczeń i może dopasować ubezpieczenie zgodnie z oczekiwaniami i potrzebami każdego klienta. Posiadamy umowy z większością Towarzystw działających na naszym Polskim rynku. Priorytetem naszej firmy jest profesjonalne podejście do klienta, uczciwość i rzetelność. Nasza firma zapewnia ciągłość i monitoring czynnych umów ubezpieczeniowych. Dzięki temu posiadamy szerokie grono zadowolonych klientów. Posiadamy pełną gamę ubezpieczeń komunikacyjnych (OC, AC, NNW, OP, ASS, ZK), oferujemy również ubezpieczenia domów, mieszkań, domków letniskowych, ubezpieczenia turystyczne, ubezpieczenia zdrowotne, ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia kompleksowe dla małych i średnich firm, gwarancje ubezpieczeniowe. www.imexubezpieczenia.pl