Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9461463027
REGON: 432241930

O firmie

Siedziba naszej firmy IGO znajduje się w Lublinie. Od 2000 roku zajmujemy się działalnością handlową. Specjalizujemy się w skupie produktów pszczelarskich. Przez kilkanaście lat zyskaliśmy uznanie Klientów ceniących nas za konkurencyjne ceny. Osobą decyzyjną i zarządzającą jest Maria Borowik.

Oferta

Podstawą działalności naszej firmy IGO jest skupowanie kitu pszczelego, czyli propolisu. Substancja ta składa się przede wszystkim z żywicy, ale również wosku, witamin i mikroelementów. Wykazuje właściwości bakteriobójcze, dlatego jest często stosowana jako składnik leków. Klientom proponujemy zakup dużych partii propolisu - od stu kilogramów do pół tony.

Zajmujemy się również skupowaniem i sprzedażą mleczka pszczelego oraz wosku pszczelego, doskonale nadającego się do produkcji świec, kosmetyków, środków czystości oraz węzy. Ta ostatnia wykorzystywana jest przez pszczelarzy do formowania regularnych plastrów miodu. Nasza firma produkuje węzę i oferuje ją w korzystnych cenach.

Zapraszamy do nawiązania kontaktu i skorzystania z oferty firmy IGO.

Kontakt

Kontakt IGO PHU Maria Borowik

IGO PHU Maria Borowik, Lublin

Opinie (2)

Opinie o firmie IGO PHU Maria Borowik

Średnia ocen

3.0

Opinie użytkowników

Krzysztof G.
Krzysztof G.
5.0
05.06.2017
Problem kontaktu został rozwiązany. Za wysłany kit pszczeli otrzymałem na konto pieniądze na drugi dzień.
Krzysztof G.
Krzysztof G.
1.0
29.05.2017
Wysłałem zgodnie z ustaleniami 13,5 kg propolisu. Minęło 3 tygodnie i nie otrzymałem pieniędzy. Firma Maria Borowik nie odbiera telefonów. Zostałem oszukany?