Leasing samochodów osobowych
Leasing samochodów osobowych, Idea Getin Leasing S.A. Kacper Olech, Szczecin

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6211648072
Rok założenia:
2006
Branża:

O firmie

Prowadzony przez nas oddział firmy Idea Getin Leasing stanowi część liderów finansowania w Polsce. Siedziba naszego oddziału zlokalizowana jest na terenie Szczecina. Jesteśmy firmą powstałą dzięki połączeniu ponad 20-letniego doświadczenia i najlepszych praktyk biznesowych.

Certyfikaty i dyplomy

Nasze nagrody to: Najlepsza Firma Leasingowa 2017, Innowacyjna Firma 2017, Marka Godna Zaufania 2017, Laur Konsumenta 2017 Grand Prix, Firma Przyjazna Klientowi 2016 i 2017, Najlepszy Partner w Biznesie 2015, 2016, Odpowiedzialni w Biznesie 2015, 2016 i Orzeł Polskiej Przedsiębiorczości 2015. Jesteśmy też wielokrotnym laureatem nagrody "Order Finansowy" Home&Market.

Oferta

Usługami finansowymi zajmujemy się już od wielu lat, co przekłada się na wysoką jakość realizacji. Stawiamy na konkurencyjne finansowanie, uproszczone procedury i zapewnienie atrakcyjnych produktów dodatkowych. Oferujemy Państwu różnego rodzaju leasingi, ubezpieczenia i wynajem transportu ciężkiego.

Nasza oferta to:
  • leasing operacyjny,
  • leasing finansowy,
  • leasing karencyjny,
  • leasing pojazdowy,
  • leasing urządzeń medycznych,
  • leasing urządzeń produkcyjnych.
Proponujemy także program Weź auto w podróż, dzięki któremu Klienci zyskują kartę Travel Card. Pozwala ona na nieodpłatne korzystanie z noclegów hoteli na terenie całej Europy. Dużym zainteresowaniem cieszy się też leasing na kilometry. Polega on na spłacaniu rat zgodnie z wyjeżdżonymi kilometrami.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również leasing na pojazdy wodne. Finansujemy jachty żaglowe, jachty śródlądowe czy klasowe, które pomagają w uprawianiu sportu wyczynowego i łodzie motorowe. Uwzględniamy tu także specjalistyczne jachty budowane. Zapewniamy również leasing na samochody osobowe i ciężarowe oraz maszyny budowlane czy rolnicze.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty dostępnymi na stronie firmy Idea Getin Leasing ze Szczecina.

Artykuły

Leasing z serwisem – co wyróżnia takie finansowanie samochodu?
Leasing z serwisem – co wyróżnia takie finansowanie samochodu?
Przy wyborze finansowania samochodu warto przeanalizować poszczególne zapisy w umowie leasingu. Sprawdź, jakie rozwiązania są w tym wypadku najważniejsze.
Innowacyjne usługi leasingu pojazdów – leasing na kilometry!
Innowacyjne usługi leasingu pojazdów – leasing na kilometry!
Ciekawą ofertą leasingową jest ta związana z leasingiem na kilometry. Dla samochodu osobowego korzystne umowy przewidują płatność 38 gr/km + 235 zł/mies.

Wideo

Kontakt

Kontakt Idea Getin Leasing S.A. Kacper Olech

Idea Getin Leasing S.A. Kacper Olech, Szczecin

Opinie (14)

Opinie o firmie Idea Getin Leasing S.A. Kacper Olech

Średnia ocen

4.9

Opinie użytkowników

Kamila
Kamila
5.0
18.09.2020
Załatwiają swoim klientom najbardziej korzystne oferty leasingowe. Widać, że znają się na rzeczy i warto im zaufać w tym zakresie.
Krzysiek
Krzysiek
5.0
24.07.2020
Szeroka i jak najbardziej atrakcyjna oferta. Z całą pewnością jest to profesjonalna firma leasingowa, która zna się na wykonywanym zawodzie.
Patrycja
Patrycja
5.0
12.05.2020
Zajęli się wszystkim. Zadbali o serwis pojazdu, jego ubezpieczenie i opłacenie podatku od środków transportu. Super!
Dorota
Dorota
5.0
07.03.2020
Umowa z Idea Getin Leasing jest bardzo opłacalna. Polecam.
Cyprian
Cyprian
4.0
13.01.2020
Dzięki raz jeszcze! Leasing na samochód ciężarowy był świetnym pomysłem. Polecam serdecznie usługi tej firmy.
Kuba
Kuba
5.0
05.11.2019
Fajnie, że mają w ofercie również ubezpieczenia. Załatwiłem wszystko bez konieczności przemieszczania się po całym mieście.
Aniela
Aniela
5.0
20.09.2019
Profesjonalizm, rzetelność i interesująca oferta. Z tym przedsiębiorstwem wzięcie leasingu wydaje się dziecinnie proste. Dzięki.
Antek
Antek
5.0
08.07.2019
Idea Getin Leasing to świetna firma. Dba o klienta oraz jego oczekiwania. Skorzystałem z oferty Weź auto w podróż i jestem niezwykle zadowolony. Dostałem kartę Travel Card, dzięki której mogłem nieodpłatnie spać w hotelu na terenie całej Europy.
Asia
Asia
5.0
02.05.2019
Jeżeli leasing to tylko w tej firmie. Raty są przystępne, tak samo, jak warunki umowy. Polecam serdecznie.
Mariusz
Mariusz
5.0
19.03.2019
Sporty wyczynowe to moja pasja. Miałem umiejętności, jednak nie możliwości. Właśnie dlatego skorzystałem z umowy tej firmy. Mój jacht klasowy już był ubezpieczony i zarejestrowany, dlatego mogłem od razu wyruszyć w podróż.
Wiktoria
Wiktoria
5.0
16.01.2019
Wywiązali się z umowy w 100 %. Jestem bardzo zadowolona ze wziętego leasingu. Moje marzenie o łodzi motorowej się spełniło. Dziękuję!
Paula
Paula
5.0
23.11.2018
Otworzyłam własną praktykę lekarską, jednak zabrakło mi finansów na urządzenie laboratorium. Postanowiłam więc skorzystać z oferty tej firmy. Na początku nie chciałam wierzyć, że proponują takie dogodne warunki. Jednak była to prawda.
Robert
Robert
5.0
07.09.2018
Idea Getin Leasing zna się na leasingach! Skorzystałem z finansowania ładowarek i kombajnów zbożowych. Brak prowizji, atrakcyjne warunki ubezpieczenia oraz możliwość spłaty kapitału raz w roku zachęciły mnie do wypróbowania oferty. Jestem zadowolony.
Franek
Franek
5.0
27.07.2018
Jakiś czas temu skorzystałem z oferty leasingu na kilometry. Była to bardzo dobra opcja, ponieważ płaciłem tyle, ile wyjeździłem. Raty za samochodów były zależne od przebytych kilometrów. Polecam serdecznie! Super firma.