Leasing samochodów osobowych
Leasing samochodów osobowych, Idea Getin Leasing S.A. Kacper Olech, Szczecin

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6211648072
Dodatkowe kontakty:

604 788 878

507 127 217

Rok założenia:
2006
Branża:

O firmie

Prowadzony przez nas oddział firmy Idea Getin Leasing stanowi część liderów finansowania w Polsce. Stawiamy na elastyczne procedury, zadowolenie Klienta oraz innowacyjne oferty finansowe. Siedziba naszego oddziału zlokalizowana jest na terenie Szczecina. Idea Getin Leasing S.A. to spółka, która powstała dzięki połączeniu ponad 20-letniego doświadczenia i najlepszych praktyk biznesowych Idea Leasing S.A. oraz Getin Leasing S.A.

Idea Getin Leasing S.A. należy do czołowych firm leasingowych w Polsce, od lat rozwijającej się w tempie dwucyfrowym, zdecydowanie szybszym niż polski rynek leasingu.

Połączenie Spółek stanowi kolejny etap tworzenia nowoczesnej organizacji, zajmującej czołowe miejsce w branży leasingowej i pożyczkowej, eksperta w zakresie finansowania pojazdów oraz maszyn i urządzeń.

Certyfikaty i dyplomy

Nasze nagrody to: Najlepsza Firma Leasingowa 2017, Innowacyjna Firma 2017, Marka Godna Zaufania 2017, Laur Konsumenta 2017 Grand Prix, Firma Przyjazna Klientowi 2016 i 2017, Najlepszy Partner w Biznesie 2015, 2016, Odpowiedzialni w Biznesie 2015, 2016 i Orzeł Polskiej Przedsiębiorczości 2015. Jesteśmy też wielokrotnym laureatem nagrody "Order Finansowy" Home&Market.

Oferta

Usługami finansowymi zajmujemy się już od wielu lat, co przekłada się na wysoką jakość realizacji. Stawiamy na konkurencyjne finansowanie, uproszczone procedury i zapewnienie atrakcyjnych produktów dodatkowych. Oferujemy Państwu różnego rodzaju leasingi, ubezpieczenia i wynajem transportu ciężkiego.

Nasza oferta to:
  • leasing operacyjny,
  • leasing finansowy,
  • leasing na km,
  • leasing karencyjny,
  • leasing samochodów osobowych,
  • leasing samochodów ciężarowych,
  • leasing maszyn rolniczych,
  • leasing maszyn budowlanych,
  • leasing urządzeń medycznych,
  • leasing urządzeń produkcyjnych.
Proponujemy także program "Weź auto w podróż", dzięki któremu Klienci zyskują kartę Travel Card. Pozwala ona na nieodpłatne korzystanie z noclegów hoteli na terenie całej Europy. Dużym zainteresowaniem cieszy się też leasing na kilometry. Polega on na spłacaniu rat zgodnie z wyjeżdżonymi kilometrami.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również leasing na pojazdy wodne. Finansujemy jachty żaglowe, w tym: jachty śródlądowe, klasowe, które pomagają w uprawianiu sportu wyczynowego i łodzie motorowe. Uwzględniamy tu także specjalistyczne jachty budowane, z certyfikatami CE bądź PRS.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty dostępnymi na stronie firmy Idea Getin Leasing.

Artykuły

Innowacyjne usługi leasingu pojazdów – leasing na kilometry!
Innowacyjne usługi leasingu pojazdów – leasing na kilometry!
Ciekawą ofertą leasingową jest ta związana z leasingiem na kilometry. Dla samochodu osobowego korzystne umowy przewidują płatność 38 gr/km + 235 zł/mies.

Wideo

Kontakt

Kontakt Idea Getin Leasing S.A. Kacper Olech

Idea Getin Leasing S.A. Kacper Olech, Szczecin

Opinie (8)

Opinie o firmie Idea Getin Leasing S.A. Kacper Olech

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Aniela
Aniela
5.0
20.09.2019
Profesjonalizm, rzetelność i interesująca oferta. Z tym przedsiębiorstwem wzięcie leasingu wydaje się dziecinnie proste. Dzięki.
Antek
Antek
5.0
08.07.2019
Idea Getin Leasing to świetna firma. Dba o klienta oraz jego oczekiwania. Skorzystałem z oferty Weź auto w podróż i jestem niezwykle zadowolony. Dostałem kartę Travel Card, dzięki której mogłem nieodpłatnie spać w hotelu na terenie całej Europy.
Asia
Asia
5.0
02.05.2019
Jeżeli leasing to tylko w tej firmie. Raty są przystępne, tak samo, jak warunki umowy. Polecam serdecznie.
Mariusz
Mariusz
5.0
19.03.2019
Sporty wyczynowe to moja pasja. Miałem umiejętności, jednak nie możliwości. Właśnie dlatego skorzystałem z umowy tej firmy. Mój jacht klasowy już był ubezpieczony i zarejestrowany, dlatego mogłem od razu wyruszyć w podróż.
Wiktoria
Wiktoria
5.0
16.01.2019
Wywiązali się z umowy w 100 %. Jestem bardzo zadowolona ze wziętego leasingu. Moje marzenie o łodzi motorowej się spełniło. Dziękuję!
Paula
Paula
5.0
23.11.2018
Otworzyłam własną praktykę lekarską, jednak zabrakło mi finansów na urządzenie laboratorium. Postanowiłam więc skorzystać z oferty tej firmy. Na początku nie chciałam wierzyć, że proponują takie dogodne warunki. Jednak była to prawda.
Robert
Robert
5.0
07.09.2018
Idea Getin Leasing zna się na leasingach! Skorzystałem z finansowania ładowarek i kombajnów zbożowych. Brak prowizji, atrakcyjne warunki ubezpieczenia oraz możliwość spłaty kapitału raz w roku zachęciły mnie do wypróbowania oferty. Jestem zadowolony.
Franek
Franek
5.0
27.07.2018
Jakiś czas temu skorzystałem z oferty leasingu na kilometry. Była to bardzo dobra opcja, ponieważ płaciłem tyle, ile wyjeździłem. Raty za samochodów były zależne od przebytych kilometrów. Polecam serdecznie! Super firma.