Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7252012779
REGON: 100768531
Branża:

Polecane oferty

Warszawa, Złota 65
Pizza to jedno z tych dań, które lubi praktycznie każdy. Jednak wbrew pozorom przygotowanie dobrej ...
Rawa Mazowiecka, Sienkiewicza 29
Od początku działalności Sativa wita gości miłą atmosferą i wyśmienitym jedzeniem. Potrawy serwowan...
Płock, pl. Stary Rynek 6
W branży gastronomicznej działamy od 20 lat. Przez ten czas poznaliśmy Państwa oczekiwania i znaczn...
Nasza pizzeria Pełen Brzuszek to nie tylko pyszna pizza, ale również bardzo sympatyczna obsługa i g...

O firmie

Firma "I Monelli. Pizzeria. Franco P." figuruje w rejestrze gospodarczym pod Numerem Identyfikacji Podatkowej: 7252012779. Numer REGON przedsiębiorstwa to: 100768531.

Miejscowość, w której mieści się siedziba firmy to Warszawa w województwie mazowieckim. Firmę można odwiedzić pod adresem: Nugat 9 lok. U9. Kod pocztowy do przesyłania korespondencji to: 02-776 Warszawa. Firmę odnajdziesz korzystając ze współrzędnych geograficznych GPS: 52.15577N, 21.05252E. Branża, w której specjalizuje się firma "I Monelli. Pizzeria. Franco P." to Pizzerie.

"I Monelli. Pizzeria. Franco P." serwuje smaczne potrawy zaspokajające oczekiwania gości preferujących dania zarówno mięsne, jak i wegetariańskie oraz świadczy usługi gastronomiczne w zakresie organizacji spotkań rodzinnych, bądź biznesowych. Kadra doświadczonych kucharzy to gwarancja całkowitego zadowolenia z przygotowanych dań, sprawiająca, iż każdy z odwiedzających to miejsce spędza czas w miłej atmosferze.

W serwisie pkt.pl firma nie prezentuje szczegółowych informacji na temat swojej oferty. Zapraszamy Państwa do kontaktu pod numerem telefonu 22 641 93 03 w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat produktów i usług.

Kontakt

Kontakt I Monelli. Pizzeria. Franco P.

I Monelli. Pizzeria. Franco P., Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie I Monelli. Pizzeria. Franco P.