Montaż instalacji hydrauliki siłowej
Montaż instalacji hydrauliki siłowej, Hydroserwis Hydraulika Siłowa Mariusz Banat, Trzciana

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8681769012
REGON: 122810374
Rok założenia:
2013

O firmie

Siedzibą firmy Hydroserwis Hydraulika Siłowa jest Trzciana, w powiecie bocheńskim, na terenie województwa małopolskiego. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 2013 roku. Zajmujemy się naprawą i regeneracją pomp hydrauliki siłowej i nie tylko. Firmę prowadzi Mariusz Banat.

Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:
Gliwice, Nowy Sącz, Tarnów, Wieliczka, Dąbrowa Tarn., Opole, Kielce, Rzeszów, Bochnia, Kraków

Działamy głównie na terenie całego województwa śląskiego, podkarpackiego oraz małopolskiego, jednak na życzenie naszych Klientów obsługujemy całą Polskę.

Oferta

Główny profil działalności firmy Hydroserwis Hydraulika Siłowa to naprawa i regeneracja podzespołów hydrauliki siłowej. Zapewniamy kompleksową i w pełni profesjonalną ofertę. Doświadczenie i gruntowna znajomość tematu to nasze atuty. Naprawiane i regenerowane przez nas podzespoły to:
 • pompy, silniki i rozdzielacze hydrauliczne,
 • zawory i zamki hydrauliczne,
 • siłowniki hydrauliczne,
 • skrzynie biegów,
 • mosty napędowe,
 • kolumny obrotu i zmienniki momentu,
 • reduktory jazdy i obrotu,
 • inne podzespoły hydrauliczne.
Wykonujemy także testy podzespołów hydraulicznych oraz zajmujemy się montażem instalacji hydraulicznych. Dzięki posiadaniu specjalistycznych urządzeń możemy przeprowadzić diagnostykę licznych podzespołów. Wykrywamy usterki i skutecznie je usuwamy. Analizujemy różnorodne parametry pracy i przedstawiamy je na wykresie. Wśród naszych urządzeń znajduje się także stacja do demontażu oraz montażu siłowników hydraulicznych.

Naszą specjalnością jest również naprawa maszyn budowlanych. Wykonujemy także ich serwis mobilny. Proponujemy wyjątkowo szeroki zakres maszyn, które serwisujemy. Są to koparki, ładowarki, spycharki, wozidła, walce, palownice i recyklery, a także równiarki, frezarki do asfaltu, rozściełacze, gruszki do betonu, pociągi oraz:
 • kompaktory,
 • zamiatarki,
 • prasy,
 • wiertnice,
 • dźwigi i HDS,
 • wózki widłowe,
 • przesiewacze,
 • kruszarki,
 • odśnieżarki,
 • ratraki.
Naprawiamy hydraulikę siłową maszyn budowlanych. Sprzedajemy i regenerujemy komponenty wchodzące w skład instalacji hydraulicznych, wykonujemy też ich montaż. Realizowane instalacje hydrauliczne obejmują sterowanie młotem, łyżką skarpową, a także wykonywanie szybkozłączy podpinania łyżek.

Nasza firma wciąż się rozwija, stawiamy na szkolenia i rozwój technologiczny. Mamy za sobą wiele skutecznie przeprowadzonych realizacji i zyskaliśmy wielu zadowolonych z naszych usług Klientów. Stanowimy doświadczony zespół specjalistów o dużej wiedzy i umiejętnościach. Rzetelnie i terminowo wykonujemy zlecenia i zapewniamy doradztwo techniczne.

Serdecznie zapraszamy!

Marki i specjalizacje

Naprawa hydrauliki siłowej firm: Rexroth, Hydromatik, Uchida, Linde, Bosch, Nachi, Sauer Danfoss, Parker, Brevini, Casappa, Kawasaki, Poclain, Kayaba, Liebherr, Catelpillar .

Serwis maszyn budowlanych: JCB, Caterpillar, Komatsu, Liebherr, Zeppelin, Case, Bobcat, Fuchs, Atlas, O&K

Podzespoły hydrauliki siłowej: Bosch Rexroth, Hydromatik, Linde, Liebherr, Caterpillar, Sauer Danfoss, Komatsu, Kawasaki, Hitachi, Uchida, ZF - Zahnrad Fabrik, Allison, Kessler, Carraro, Clark - Hurth Dana Spicer

Artykuły

Diagnostyka i naprawa maszyn hydraulicznych
Diagnostyka i naprawa maszyn hydraulicznych
Doświadczony zakład, zajmujący się naprawą i diagnostyką maszyn hydraulicznych, posiada szeroką ofertę usług, dzięki której klienci mogą znaleźć fachową pomoc.

Wideo

Kontakt

Kontakt Hydroserwis Hydraulika Siłowa Mariusz Banat

Hydroserwis Hydraulika Siłowa Mariusz Banat, Trzciana

Słowa kluczowe

Opinie (4)

Opinie o firmie Hydroserwis Hydraulika Siłowa Mariusz Banat

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Dominik
Dominik
5.0
03.09.2019
To jest to! Firma to specjaliści od hydrauliki, po prostu mają to w małym palcu. Polecam serdecznie.
Robert
Robert
5.0
11.07.2019
Świetne podejście do klienta i swojej pracy. Działają szybko i skutecznie, polecam.
Adrian
Adrian
5.0
06.05.2019
Fachowość to ich największa zaleta. Już dwa razy naprawiali mi hydraulikę siłową, z pewnością w razie potrzeby się do nich zwrócę.
Zuza
Zuza
5.0
25.03.2019
Porządne wykonanie - po prostu konkret. Panowie szybko działają i bez wahania, widać, że się na maszynach i hydraulice po prostu znają. Serdecznie polecam.