Sprzedaż armatury sanitarnej
Sprzedaż armatury sanitarnej, Hydromet.Tomasz Kurek, Limanowa

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 16:00
Wt.
07:00 - 16:00
Śr.
07:00 - 16:00
Cz.
07:00 - 16:00
Pt.
07:00 - 16:00
Sb.
07:00 - 13:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7371005142
REGON: 490579240
Dodatkowe kontakty:

18 337 21 21

Rok założenia:
1996

O firmie

Firma Hydromet, zarządzana przez Tomasza Kurka, mieści się w Limanowej, w województwie małopolskim. Działamy w branży grzewczej i sanitarnej już od przeszło 20 lat. Z naszej oferty korzystają nie tylko Klienci indywidualni, ale też firmy wykonawcze. Oddziały naszego przedsiębiorstwa znajdą Państwo także w Tymbarku i Krynicy.

Oferta

W profesjonalnie zarządzanym przedsiębiorstwie Hydromet dystrybuujemy urządzenia i akcesoria niezbędne do montażu instalacji sanitarnych, grzewczych (m.in. pompy ciepła), a także sprzętu hydraulicznego i artykułów metalowych.

Posiadamy szeroką gamę armatury sanitarnej jak np. węże natryskowe, baterie, części zamienne czy też syfony i spusty. Ponadto posiadamy także przyrządy armatury gazowej i armatury wodno-kanalizacyjnej.

W skład naszego asortymentu wchodzą instalacje grzewcze, do których zaliczamy:
  • grzejniki
  • zawory grzejnikowe
  • bojlery
  • ogrzewanie podłogowe
  • pompy ciepła
  • kominki
Ponadto w Hydromet dysponujemy zasilaczami hydraulicznymi, akcesoriami instalacyjnymi, zaworami, akumulatorami czy też cylindrami.

Nasza bogata oferta uzupełniona jest w bardzo przydatne artykuły metalowe. Znajdą Państwo zatem u nas gwoździe, rynny, blachy, sterowniki, kolana, blachy, rury i jeszcze więcej przedmiotów.

Jesteśmy świadomi, iż oczekiwania Klientów wciąż rosną, dlatego staramy się okresowo poszerzać naszą ofertę i zwiększać zapasy w magazynach. Klient decydując się na zakup w Hydromet, za każdym razem otrzymuje produkt renomowanych firm wyróżniających się solidnością. W przypadku gdy Klient będzie zainteresowany towarem, którego aktualnie nie ma w naszym sklepie, podejmujemy decyzję o sprowadzeniu do nas takiego artykułu.

Nasz zespół tworzą doświadczeni fachowcy służący radą i fachową pomocą podczas zakupów. Do każdego Klienta podchodzimy z indywidualnym nastawieniem. Co istotne, na każdy oferowany przez nas wyrób przyznajemy gwarancję.

Zapewniamy atrakcyjne ceny, a także rabaty dla stałych Klientów.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

Zapraszamy do współpracy z Hydromet.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Hydromet.Tomasz Kurek

Hydromet.Tomasz Kurek, Limanowa

Opinie (0)

Opinie o firmie Hydromet.Tomasz Kurek