Wykonywanie zabezpieczeń przeciwwilgociowych
Wykonywanie zabezpieczeń przeciwwilgociowych, Hydromar Mariusz Wiśniewski, Kąty

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8371120151
REGON: 146126535
Rok założenia:
2012

O firmie

Nazywam się Mariusz Wiśniewski. Jestem właścicielem firmy Hydromar. To zakład, w którym zajmujemy się montażem zabezpieczeń przeciwwilgociowych i izolacją budynków. Swoje usługi świadczymy od 2012 roku. Siedziba naszego przedsiębiorstwa mieści się w Kątach w województwie mazowieckim.

Oferta

Ofertę kierujemy przede wszystkim do Klientów indywidualnych. Zapewnimy Państwu wszelkie zabezpieczenia przed wilgocią. Wykonywane przez nas instalacje mają za zadanie nie przepuścić wody do pomieszczenia. Co więcej, nasi specjaliści wykonają na Państwo prośbę hydroizolacje. Nie stanowi dla nas problemu doszczelnianie konstrukcji żelbetowych.

Z naszych usług mogą skorzystać również osoby, których dom został zalany. Zabezpieczymy te budynki specjalnymi środkami. Wszystkie izolacje obiektów wykonujemy precyzyjnie, zapewniając gwarancję szczelności.

Ponadto, wybierając nasze przedsiębiorstwo, mogą Państwo liczyć na realizację takich zleceń jak:
  • wykonywanie izolacji przeciw wodnych,
  • wykonywanie iniekcji ciśnieniowych,
  • doszczelnianie dylatacji.
Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszym przedsiębiorstwem. Zachęcamy także do bezpośredniego odwiedzenia siedziby naszej firmy Hydromar w Kątach. Dla naszych Klientów przygotowaliśmy ciekawe rabaty.

Artykuły

Hydroizolacja fundamentów
Hydroizolacja fundamentów
Planując hydroizolację fundamentów można wybrać izolację przeciwwodną oraz izolację przeciwwilgociową. Warto wcześniej poznać zasadnicze różnice między nimi.
Jak zabezpieczyć budynek przed wilgocią?
Jak zabezpieczyć budynek przed wilgocią?
Zawilgocenie ścian czy innych elementów konstrukcyjnych budynku to spory problem, który jednak może być wyeliminowany dzięki zabezpieczeniom przeciwwilgociowym.

Wideo

Kontakt

Kontakt Hydromar Mariusz Wiśniewski

Hydromar Mariusz Wiśniewski, Kąty

Opinie (12)

Opinie o firmie Hydromar Mariusz Wiśniewski

Średnia ocen

4.9

Opinie użytkowników

Nikodem
Nikodem
4.0
09.07.2020
Polecam. Cenowo bardzo przyjemna oferta. Na realizację zleceń nie czekaliśmy zbyt długo. Wykonali dla nas całą izolację budynku.
Adrian
Adrian
5.0
17.05.2020
Firma ma bardzo bogatą ofertę. Oprócz instalacji przeciwwilgociowych, zajęli się również uszczelnianiem konstrukcji żelbetowych.
Bartek
Bartek
5.0
28.03.2020
Jestem zadowolony, że fachowcy tak szybko przystąpili do działań. Nie musiałem długo czekać na montaż instalacji przeciwwilgociowych.
Miłosz
Miłosz
5.0
08.01.2020
Przedsiębiorstwo Pana Mariusza jest godne polecenia. Fachowcy praktycznie od ręki zajęli się instalacją uszczelnień w moim domu. Zabezpieczenia przeciwwilgociowe są naprawdę super rozwiązaniem.
Mikołaj
Mikołaj
5.0
20.11.2019
Firma Hydromar w znacznym stopniu pomogła mi w izolacji mojego domu. Nie muszę się już obawiać o zbieranie się wody w pomieszczeniach. Izolacje ochroniły mnie również przed wilgocią.
Igor
Igor
5.0
09.09.2019
Polecam, robili u mnie iniekcję ciśnieniową, wszystko bezproblemowo. Niewygórowana cena, szybka realizacja.
Emil
Emil
5.0
04.07.2019
Super firma, zabezpieczenia przeciwwilgociowe wykonane mega solidnie, polecam!
Tomasz P.
Tomasz P.
5.0
03.07.2019
Wielokrotnie korzystałem z usług firmy Pana Wiśniewskiego , zawsze wykonywali swoje usługi terminowo i przede wszystkim skutecznie , polecam. Tomasz Podsiadlik
Olaf
Olaf
5.0
13.05.2019
Polecam, terminowa realizacja zlecenia, do tego bardzo dobrze mi doradzili. Jestem zadowolony.
Iza
Iza
5.0
15.03.2019
Prawdziwi specjaliści, widać, że znają się na tym co robią. Polecam, u mnie wykonywali iniekcję ciśnieniową i poradzili sobie z tym świetnie.
Mateusz
Mateusz
5.0
05.01.2019
Wykonywanie izolacji przeciwwodnych nie stanowi dla nich problemu. Dobra organizacja pracy, wszystko terminowo i naprawdę rzetelnie. Polecam.
Krzysiek
Krzysiek
5.0
20.11.2018
Polecam, z doszczelnieniem dylatacji poradzili sobie doskonale, nawet szybciej niż się spodziewałem. Dobra robota!