Montaż przydomowych oczyszczalni ścieków
Montaż przydomowych oczyszczalni ścieków, Hydroeko s.c. M. Woszczyk, J. Piwowarski, Słupsk

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 15:00
Wt.
08:00 - 15:00
Śr.
08:00 - 15:00
Cz.
08:00 - 15:00
Pt.
08:00 - 15:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8392569011
REGON: 770979387
Rok założenia:
1999

O firmie

Prowadzona przez nas firma Hydroeko ma swoją siedzibę w Słupsku, w województwie pomorskim. W branży działamy nieprzerwanie od 1998 roku, zajmując się między innymi uzdatnianiem wody. Osobami decyzyjnymi w naszej firmie są Mariusz Woszczyk i Jarosław Piwowarski.

Oferta

W branży działamy od wielu lat, przez ten czas udało nam się poszerzyć zakres swojej specjalistycznej wiedzy, a także zyskać zaufanie wielu Klientów. Głównym profilem naszej działalności jest prowadzenie sprzedaży urządzeń grzewczych. Zapewniamy kompleksowe wykonawstwo instalacji centralnego ogrzewania i wodno-kanalizacyjnych, które wykonujemy z polietylenu, polipropylenu, PCV oraz miedzi.

Mamy bogatą ofertę, w skład której wchodzą zgazowujące kotły na drewno czy termokominki. Wykonujemy również kotłownie, ogrzewanie podłogowe oraz instalujemy grzejniki. Zajmujmy się tez uzdatnianiem wody dla miast i osiedli, domów jednorodzinnych, hoteli, restauracji, barów, kotłowni wodnych i parowych, obiegów chłodniczych oraz najbardziej niebezpiecznych branż przemysłu.

W ofercie Hydroeko znajdą Państwo również:
  • urządzenia do filtracji mechanicznych
  • urządzenia do filtracji na węglu aktywnym
  • urządzenia do odżelaziania i odmanganiania
  • urządzenia do zmiękczania
Polecamy też szereg urządzeń do dekarbonizacji, demineralizacji, odwróconej osmozy, dezynfekcji UV, dozowania chemikaliów, odsalania i odmulania. W naszej ofercie znajdują się także przydomowe oczyszczalnie ścieków.

Na wszystkie urządzenia udzielamy gwarancji oraz zapewniamy serwis, zarówno gwarancyjny, jak i pogwarancyjny. Gwarantujemy projekt, dostawę i montaż wysokiej klasy urządzeń. Każdemu Klientowi udzielamy fachowych porad podczas wyboru odpowiednich rozwiązań. Oferujemy korzystne ceny i szybkie terminy realizacji zleceń.

Wszystkie zainteresowane osoby odsyłamy na naszą stronę internetową w celu zapoznania się się ze szczegółami oferty.

Marki i specjalizacje

W dziedzinie uzdatniania wody, dysponujemy najnowszą generacją automatycznych urządzeń firmy Tapworks, Epuro czy BWT. Ponadto jesteśmy przedstawicielem firmy Sotralenz. Współpracujemy też z firmą Atmos, CTM czy Buderus.

Kontakt

Kontakt Hydroeko s.c. M. Woszczyk, J. Piwowarski

Hydroeko s.c. M. Woszczyk, J. Piwowarski, Słupsk

Opinie (0)

Opinie o firmie Hydroeko s.c. M. Woszczyk, J. Piwowarski