przyjazna Instalacje c.o. - usługi, Hydraulika Jurzysta Usługi Instalacyjno Sanitarne, wod-kan, co, gaz, Sobolew

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 18:00
Wt.
07:00 - 18:00
Śr.
07:00 - 18:00
Cz.
07:00 - 18:00
Pt.
07:00 - 18:00
Sb.
07:00 - 14:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8261020595
REGON: 710297281
Rok założenia:
1994

O firmie

Firma Hydraulika Jurzysta Usługi instalacyjno Sanitarne, Wod-Kan, C.O. Gaz jest przedsiębiorstwem rodzinnym. Specjalizujemy się w budowaniu instalacji wodno-kanalizacyjnych, gazowych, ciepła technologicznego oraz hydraulicznych. Na rynku funkcjonujemy od 1994 roku. Siedzibą naszej firmy jest Sobolew, w województwie mazowieckim. Właścicielem firmy jest Henryk Jurzysta.Oferta

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży rozwinęliśmy nasze umiejętności w budowaniu instalacji. W naszej pracy korzystamy z najwyższej jakości materiałów i narzędzi. Zależy nam na realizacji każdego zlecenia z należytą starannością i z pełnym zaangażowaniem. Podążamy za nowinkami i staramy się wdrażać nowe rozwiązania w branży hydraulicznej. Bierzemy udział w specjalistycznych szkoleniach technicznych w celu pogłębiania wiedzy. Zależy nam na zadowoleniu naszych Klientów, dlatego do powierzonego zlecenia podchodzimy w pełni profesjonalnie. Służmy rada i pomocą w doborze odpowiednich materiałów i w zagospodarowaniu przestrzeni.

Nasza oferta budowy i eksploatacji sieci sanitarnych:
  • sieci wodociągowe,
  • sieci kanalizacyjne,
  • sieci kanalizacji deszczowej,
  • sieci ciepłownicze,
  • sieci drenarskie,
  • przyłącza wodociągowe,
  • przyłącza kanalizacyjne,
  • przyłącza gazowe.
Ponadto zajmujemy się odwodnieniem dróg i parkingów. Odprowadzamy i zagospodarowujemy wody opadowe. Wykonujemy zbiorniki retencyjne, magazynowe na wodę deszczową oraz oczyszczalnie ścieków. Ponadto zajmujemy się instalacjami sanitarnymi między innymi instalacje wodociągowe, hydrantowe, chłodnicze, gazowe oraz centralnego ogrzewania. Dodatkowo zajmujemy się przewiertami, przeciskami pod drogami, wykopami, a także niwelacjami terenu oraz świadczymy usługi HDS-em.

Zatrudniamy najlepszych specjalistów, którzy fachowo i rzetelnie zajmą się realizacją powierzonego zadania. Stosowane przez nas materiały pochodzą od zaufanych i sprawdzonych dostawców i producentów. Budowa, modernizacja i konserwacja sieci oparta jest na innowacyjnych rozwiązaniach na najwyższym poziomie. Wykonaliśmy kilkadziesiąt inwestycji prywatnych jak i samorządowych. Gwarantujemy świadczenie usług na najwyższym poziomie oraz konkurencyjne ceny i terminowość!

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Hydraulika Jurzysta.

Marki i specjalizacje

z www

Artykuły

Czym jest i kiedy stosuje się drenaż opaskowy?
Czym jest i kiedy stosuje się drenaż opaskowy?
Drenaż opaskowy to wydajne i skuteczne rozwiązanie stosowane wszędzie tam, gdzie fundamenty budynku mogą być narażone na niszczący wpływ wody gruntowej.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Hydraulika Jurzysta Usługi Instalacyjno Sanitarne, wod-kan, co, gaz

Hydraulika Jurzysta Usługi Instalacyjno Sanitarne, wod-kan, co, gaz, Sobolew

Opinie (4)

Opinie o firmie Hydraulika Jurzysta Usługi Instalacyjno Sanitarne, wod-kan, co, gaz

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Karol
Karol
5.0
09.01.2020
Usługi świadczone HDS-em w konkurencyjnej cenie.
Grzesiek
Grzesiek
5.0
28.11.2019
Hydraulika Jurzysta to firma, której w pełni można zaufać. Specjalizują się w usługach budownictwa sanitarnego. Posiadają wieloletnie doświadczenie i na swoim koncie mają wiele zrealizowanych projektów. Współpraca z nimi przebiega pomyślnie i bezproblemowo.
Marta
Marta
5.0
12.11.2019
Polecam :)
Dagmara
Dagmara
5.0
12.11.2019
Bardzo miła współpraca, wszystko zrealizowane w dokładnie i szybko