Blachodachówki w atrakcyjnych cenach i różnych kolorach
Blachodachówki w atrakcyjnych cenach i różnych kolorach, Hurtownia materiałów budowlanych i pokryć dachowych. Dolata Zenon, Kostrzyn

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 18:00
Wt.
08:00 - 18:00
Śr.
08:00 - 18:00
Cz.
08:00 - 18:00
Pt.
08:00 - 18:00
Sb.
08:00 - 14:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7772741958
REGON: 639881885
Rok założenia:
1999

O firmie

Hurtownia materiałów budowlanych i pokryć dachowych znajduje się w Kostrzynie, w powiecie poznańskim, na terenie województwa wielkopolskiego. Działalność prowadzimy od 2008 roku. Zajmujemy się sprzedażą pokryć dachowych i nie tylko. Osobą decyzyjną jest Zenon Dolata. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Oferta

Jeśli szukają Państwo solidnych pokryć i akcesoriów dachowych, znajdą je Państwo w hurtowni materiałów budowlanych i pokryć dachowych w Kostrzynie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Z naszych usług korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i właściciele mniejszych i większych przedsiębiorstw.

Oferujemy takie produkty jak:
  • dachówki ceramiczne,
  • papy termozgrzewalne,
  • rynny ocynkowane,
  • membrany,
  • systemy rynnowe,
  • blachy płaskie,
  • folie dachowe,
  • dachówki cementowe,
  • folie paroizolacyjne,
  • rynny.
Proponowane przez nas produkty wykonane są z najwyższej jakości materiałów i pochodzą od renomowanych i sprawdzonych producentów. Staramy się też uzupełniać ofertę, dlatego obserwujemy nowości, jakie pojawiają się na rynku i najciekawsze propozycje wprowadzamy do sprzedaży.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która chętnie Państwu doradzi przy wyborze odpowiedniego produktu, który spełni Państwa oczekiwania. Dysponujemy również własnym transportem, dlatego jesteśmy w stanie dostarczyć zakupione materiały budowlane pod wskazany przez klienta adres, jak też na plac budowy.

Uzupełnieniem naszego asortymentu są dachówki zakładkowe, płaskie, suwakowe i typu esówka. W ofercie posiadamy też takie wyroby jak, panele dachowe, blachy trapezowe i płyty termoizolacyjne. Zainteresowaniem cieszą się również papy termozgrzewalne, które służą jako izolacja przed zawilgoceniem. Stosuje się je najczęściej na dachach płaskich i tarasach, które posiadają niewielki spadek powierzchni, dlatego woda odpływa tu trudniej.

W sprzedaży mamy też dachówki ceramiczne z wysokiej jakości gliny, które są wypalane w specjalnych piecach. Ponadto dachówki cementowe są dostępne w różnych kolorach i kształtach i są wytrzymałe na czynniki zewnętrzne. Dodatkowo proponujemy wysokiej jakości rynny ocynkowane, rynny miedziane i PCV. Polecamy też akcesoria dachowe, między innymi spinki, klamry i wsporniki.

Serdecznie zapraszamy.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Hurtownia materiałów budowlanych i pokryć dachowych. Dolata Zenon

Hurtownia materiałów budowlanych i pokryć dachowych. Dolata Zenon, Kostrzyn

Opinie (0)

Opinie o firmie Hurtownia materiałów budowlanych i pokryć dachowych. Dolata Zenon