Nowoczesna stolarka drzwiowa
Nowoczesna stolarka drzwiowa , Hoton Design Robert Urbański, Bydgoszcz

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9670559116
REGON: 091266425
Dodatkowe kontakty:

602 731 177

668 403 850

Rok założenia:
1995
Branża:

O firmie

Siedziba Hoton Design znajduje się w Bydgoszczy. Firma Roberta Urbańskiego specjalizuje się w sprzedaży materiałów wykończeniowych i ich montażu. Początki jej działalności sięgają 1995 roku, a wśród klientów można wyróżnić osoby fizyczne, podmioty gospodarcze i instytucje.

Oferta

Trwałe, eleganckie i stylowe. Takie są materiały sprzedawane przez Hoton Design klientom. Firma oferuje najciekawsze rozwiązania do urządzenia pomieszczeń mieszkalnych, usługowych i biurowych. Zapewnia indywidualne podejście do każdego zlecenia, dotrzymywanie terminów i konkurencyjne ceny. Dzięki najlepszym jakościowo materiałom i niebanalnym pomysłom mogą Państwo zyskać w domach, mieszkaniach i innych miejscach niesamowite połączenie estetyki z funkcjonalnością. Dotyczy ono m. in. drzwi. Stolarka drzwiowa sprzedawana i montowana przez przedsiębiorstwo dzieli się na drzwi wewnętrzne i zewnętrzne w formie klasycznej albo nowoczesnej. Drzwi wykonane są z drewna i ze szkła. Mogą być też pomalowane na wybrane przez Państwa kolory. Drzwi otwierane są najczęściej tradycyjnie, ale możliwe jest też zamontowanie drzwi przesuwnych. W tym przypadku oparte są o kasety ościeżnicowe lub bezościeżnicowe albo systemy naścienne. Do każdych drzwi polecane są klamki, a Hoton Design posiada rozwiązania włoskie o ciekawych kształtach. Są wśród nich klamki wykończone drewnem, skórą, szkłem, porcelaną i mosiądzem.

Z drzwiami pięknie komponują się podłogi, bez wątpienia jedne z najważniejszych elementów każdego wnętrza. W ofercie Hoton Design można wyróżnić:
  • podłogi winylowe
  • podłogi laminowane
  • podłogi drewniane
  • tarasy
Do ich mocowana przydadzą się listwy przypodłogowe malowane, lite i fornirowane. Dekoracje ścienne dostarczane przez firmę to panele, korek oraz sztukateria.

Uzupełnieniem oferty jest sprzedaż wykładzin dywanowych i montaż zabudów szklanych, które pięknie komponują się z dodatkami dostępnymi w salonie.

Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o Hoton Design i realizowanych projektach. Po więcej danych oraz dodatkowe zdjęcia przedstawiające sprzedawane materiały najlepiej wejść na stronę internetową. W sprawie zakupów i innych usług można się kontaktować telefonicznie albo mailowo.

Kontakt

Kontakt Hoton Design Robert Urbański

Hoton Design Robert Urbański, Bydgoszcz

Opinie (0)

Opinie o firmie Hoton Design Robert Urbański