Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5361579231
REGON: 013035422
KRS: 0000168537
Rok założenia:
1990
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Organizacja konferencji, Hotel Warszawianka. Centrum Kongresowe Sp. z o.o., Jachranka Warszawianka to prowadzony przez nas hotel znajdujący się w miejscowości Jachranka, w województwie mazowieckim. Lokalizacja blisko Warszawy pozwala naszym klientom na szybkie dotarcie do stolicy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Oferta

Klienci mogą liczyć z naszej strony na ekskluzywne i zadbane pokoje, jak również sale kongresowe. Do dyspozycji naszych gości jest także kręgielnia, sala bilardowa, siłownia, plaża, boisko do piłki nożnej i siatkowej. Wykwalifikowana kadra pracownicza zawsze dba o porządek i czystość w pokojach, byście Państwo mogli czuć się komfortowo.

Przewidzieliśmy również atrakcje dla naszych najmłodszych gości, między innymi:
  • plac zabaw,
  • centrum Kreatywnej Zabawy KIDDOS,
  • KIDDI ROOM, w którym znajdują się zjeżdżalnie i trampoliny.
W naszej placówce funkcjonuje również aqua park i orientalne SPA, gdzie klienci mogą uprawiać aktywność fizyczną, a także oddać się odnowie biologicznej. Baseny wyposażone są w wiele różnych kąpielisk dla mniej lub bardziej zaawansowanych pływaków, a także jacuzzi, gdzie można się zrelaksować. W naszym hotelu oferujemy również możliwość zorganizowania konferencji.

Zależy nam na zadowoleniu klientów, dlatego postaraliśmy się, aby mogli wypocząć oni w ciszy, spokoju, na łonie przyrody. Hotel Warszawianka do dobre miejsce na organizację ważnych uroczystości, na przykład wesele, zaręczyny, komunie czy ślub w plenerze. W naszym obiekcie można również zorganizować spotkanie biznesowe. Na to przedsięwzięcie mamy przeznaczoną Salę Kongresową, w której może przebywać nawet 1200 osób.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do Hotelu Warszawianka.

Kontakt

Kontakt Hotel Warszawianka. Centrum Kongresowe Sp. z o.o.

Hotel Warszawianka. Centrum Kongresowe Sp. z o.o., Jachranka

Opinie (0)

Opinie o firmie Hotel Warszawianka. Centrum Kongresowe Sp. z o.o.