Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
24 h
Wt.
24 h
Śr.
24 h
Cz.
24 h
Pt.
24 h
Sb.
24 h
Nd.
24 h
Dane rejestrowe:
NIP: 7343073657
Branża:

Polecane oferty

Krynica-Zdrój, gen. Kościuszki 36
Nasza zabytkowa willa z XIX wieku została odremontowana ponad 5 temu. Pensjonat zlokalizowany jest ...
Białka Tatrzańska, Środkowa 224
Prowadzimy ośrodek wypoczynkowy. Pensjonat Dziubas jest położony w pięknej malowniczej okolicy. Obi...
Białka Tatrzańska, Środkowa 167a
W branży turystycznej działamy nieprzerwanie od ponad dwudziestu pięciu lat. Przez ten czas wypraco...

O firmie

W rejestrze gospodarczym pod Numerem Identyfikacji Podatkowej: 7343073657 została umieszczona firma: "Hotel Diecezjalnego Centrum Pielgrzymowania im. Jana Pawła II".

Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w miejscowości Stary Sącz w województwie małopolskim. Przedsiębiorstwo znajduje się na Papieska 10. Kod pocztowy do przesyłania korespondencji to: 33-340 Stary Sącz. Współrzędne GPS siedziby przedsiębiorstwa to: 49.56203N, 20.64381E. Adres e-mail, na który można wysłać zapytanie dotyczące świadczonych przez firmę usług to: biuro@beskidvision.com.pl. Przedsiębiorstwo "Hotel Diecezjalnego Centrum Pielgrzymowania im. Jana Pawła II" działa od lat w branży Hotele.

"Hotel Diecezjalnego Centrum Pielgrzymowania im. Jana Pawła II" w swojej ofercie udostępnia dostosowane do indywidualnych potrzeb pokoje jedno lub kilku osobowe, a także zapewnia szeroki wachlarz potraw z kuchni regionalnej. Oferowane przez okolicę niezwykłe walory krajobrazowe i turystyczne sprawiają, iż wypoczynek w miejscowości Stary Sącz jest przyjemnym, a równocześnie aktywnie spędzonym pobytem wypoczynkowym.

W serwisie pkt.pl firma nie prezentuje szczegółowych informacji na temat swojej oferty. Zapraszamy Państwa do kontaktu pod numerem telefonu 18 446 14 39 w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat produktów i usług. Nasza firma otwarta jest w godzinach: Pn.-Nd.: 24h.

Kontakt

Kontakt Hotel Diecezjalnego Centrum Pielgrzymowania im. Jana Pawła II

Hotel Diecezjalnego Centrum Pielgrzymowania im. Jana Pawła II, Stary Sącz

Opinie (0)

Opinie o firmie Hotel Diecezjalnego Centrum Pielgrzymowania im. Jana Pawła II