Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8881418464
REGON: 340376779
Rok założenia:
2007
Branża:

Polecane oferty

Nasz ośrodek jest usytuowany w malowniczej okolicy, a mianowicie nad pięknym Jeziorem Starogrodzkim...
Hotel znajdujący się w pałacu w Kobylnikach jest doskonałym miejscem do zażycia odpoczynku oraz zor...
Brodnica, Kamionka 24
Profesjonalnie podchodzimy do powierzonych nam zadań. Centrum Hotelik to malownicze miejsce znajduj...
Hotel-Restauracja Dowhań dla podróżnego stanowi bardzo dobrą bazę miejscowego pobytu na turystyczne...

O firmie

Hostel Imbir działa nieprzerwanie od 2015 roku. Siedziba mieści się w Toruniu. Oferujemy komfortowe noclegi dla gości. Osobą decyzyjną jest Michał Dzięcielewski.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie kompleksowych usług z zakresu turystyki. Oferujemy pokoje hotelowe dla gości i turystów, którzy odwiedzają nasze miasto. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i staramy się ulepszać nasze usługi.

Proponujemy:
  • pokoje jednoosobowe,
  • pokoje dwuosobowe,
  • pokoje trzyosobowe,
  • pokoje pięcioosobowe,
  • pokoje sześcioosobowe,
  • pokoje dziesięcioosobowe.
W każdym pokoju znajduje się łazienka. Istnieje możliwość wypożyczenia ręczników za drobną opłatą, a także suszarki do włosów oraz żelazka. Wszystkie urządzenia działają bez zarzutów.

Jesteśmy przygotowani na przyjęcie około czterdziestu osób. Chętnie gościmy osoby indywidualne, a także grupy zorganizowane. Dla stałych gości przewidujemy zniżki i rabaty. Nasza recepcja jest czynna przez całą dobę, dzięki czemu jesteśmy gotowi na gości hotelowych w każdej chwili.

Nasz hostel zlokalizowany jest w centrum starego miasta, skąd blisko jest do większości ciekawych zabytków i miejsc w Toruniu.
Na terenie całego pensjonatu dostępny jest bezpłatny internet. Do dyspozycji gości jest w pełni wyposażona kuchnia. Dla najmłodszych gości mamy specjalny kącik, w którym znajdują się zabawki, kredki, kolorowanki.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która dba o czystość na terenie hotelu. Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie. Gwarantujemy, że pobyt w naszych hostelu zapamiętają Państwo na długo i będą wspominać z uśmiechem na twarzy.

Cennik naszych pokoi znajduje się na stronie internetowej. Przyjmujemy zamówienia za pośrednictwem internetu, a także telefonicznie.

Do każdego gościa podchodzimy w sposób indywidualny. Liczy się dla nas Państwa zadowolenie. Gwarantujemy rzetelność i profesjonalizm.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Zakres działalności

Wyposażenie pokojów hotelowych
Ogrzewanie
Udogodnienia
Bezpłatny Internet
Wyposażenie hotelu
Przechowalnia bagażu
Sala zabaw
Wspólna kuchnia

Kontakt

Kontakt Hostel Imbir Michał Dzięcielewski

Hostel Imbir Michał Dzięcielewski, Toruń

Opinie (0)

Opinie o firmie Hostel Imbir Michał Dzięcielewski