Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
24 h
Wt.
24 h
Śr.
24 h
Cz.
24 h
Pt.
24 h
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5782697689
REGON: 280062886
Rok założenia:
2005

O firmie

Przedsiębiorstwo Honest istnieje na rynku od 2007 roku. Siedziba zlokalizowana jest w Gdańsku. Specjalizujemy się w gospodarowaniu odpadami. Osobą decyzyjną jest Karol Kleniewski.

Oferta

Honest w Gdańsku to przedsiębiorstwo z tradycjami. Charakteryzuje nas wielozadaniowość, jednak głównym profilem firmy jest szeroko pojęta gospodarka odpadami. Ofertę kierujemy do osób prywatnych oraz różnych instytucji publicznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu zaufało nam wielu klientów.

Jakie usługi świadczymy w firmie Honest w Gdańsku?

W firmie Honest w Gdańsku świadczymy kompleksowe usługi asenizacyjne związane z wywozem nieczystości i śmieci, wynajmem kontenerów, budową dróg tymczasowych, przesiewaniem oraz zbieraniem, transportem i przetwarzaniem opadów. Oferujemy również profesjonalne wykonawstwo robót wyburzeniowych i demontażowych. Pomagamy m..in. w demontażu linii technologicznych.

Wszelkie prace z odpadami odbywają się w warunkach przyjaznych otoczeniu. Zapobiegamy i zmniejszamy negatywny wpływ na środowisko naturalne. Odbierane przez nas odpady są ewidencjonowane i poddawane procesowi odzysku. Pozostała część transportowana jest do punktu utylizacji końcowej. Poszerzyliśmy naszą działalność o wynajem maszyn budowlanych, prace ziemne oraz rozbiórki. Dysponujemy zarówno własnymi kontenerami, jak i pojazdami o systemach załadunkowych typu hakowiec i bramowiec.

Pracujemy przy pomocy specjalistycznych i nowoczesnych sprzętów, które umożliwiają nam wielozadaniowość, a także pozwalają na sprawną i bezproblemową realizację zleceń na każdym etapie. Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada umiejętności oraz wiedzę, która jest niezbędna do wykonywania zawodu na tylu płaszczyznach. Służymy pomocą oraz fachowym doradztwem.

Co wykonujemy w zakresie prac ziemnych?

W zakresie prac ziemnych wykonujemy wszelkiego typu wykopy, korytowanie pod drogi, a także mikro i makro niwelacje terenu. Posiadamy odpowiednie maszyny, dzięki którym możemy wykonać wykopy pod fundamenty, pod hale magazynowe i budynki. Specjalizujemy się również w budowie dróg tymczasowych z własnym kruszywem. Osoby zainteresowane współpracą mogą wynająć od nas maszyny budowlane wraz z operatorem sprzętu.

Uzupełnieniem naszych działań jest świadczenie usług przesiewania. Wszystko odbywa się za pomocą mobilnego przesiewacza, który rozdziela mieszaniny ziaren według wielkości. Głównie przesiewamy węgiel, żużel, żwir, kruszywa, gruz i czarnoziem. Ponadto realizujemy zlecenia klientów, które dotyczą rozbiórek budynków mieszkalnych, wyburzenia obiektów przemysłowych, wiaduktów i mostów, a także demontażu kotłów, linii technologicznych, instalacji ciepłowniczych.

Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny. Liczy się dla nas Państwa zadowolenie, dlatego dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie. Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Wideo

Kontakt

Kontakt Honest Karol Kleniewski

Honest Karol Kleniewski, Gdańsk

Słowa kluczowe

Opinie (9)

Opinie o firmie Honest Karol Kleniewski

Średnia ocen

4.9

Opinie użytkowników

Adrian
Adrian
5.0
04.01.2020
Polecam usługi Honest, ponieważ mają niskie ceny i dotrzymują terminów. Podoba mi się ta firma.
Cezary
Cezary
5.0
20.11.2019
Wyburzenia to jedna z ich specjalności. Zleciłem im wyburzenie starego magazynu i doskonale sobie z tym poradzili. W jeden dzień zburzyli obiekt, a drugiego dnia nie było już nawet po nim gruzu.
Albert
Albert
5.0
11.09.2019
Naprawdę kompleksowa oferta. Zbierają odpady, wywożą je i przetwarzają. Ja mam spokój i niewiele za to zapłaciłem!
Filip
Filip
5.0
17.07.2019
Podstawili kontener, a po tym jak się napełnił wywieźli go. Dzięki temu nie mam już problemu z odpadami.
Jarek
Jarek
5.0
19.05.2019
Polecam firmę Honest. Mają duży wybór kontenerów i można dobrać najlepszy pojemnik do danej ilości odpadów.
adrian
adrian
4.0
18.10.2016
Pełna terminowość realizacji zlecenia
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
27.06.2016
Super firma! Polecam serdecznie!
Anita Z.
Anita Z.
5.0
20.04.2016
Super obsługa, wszystko od początku jasne. Naprawdę dobry sprzęt, dzięki czemu szybko pozbyłam się wszelkich odpadów z placu budowy
Anita Z.
Anita Z.
5.0
20.04.2016
Skorzystaliśmy z usług wyburzeniowych firmy Honest i szczerze polecamy! Wszystko poszło szybko i zgodnie z planem. Fachowcy jakich mało w dzisiejszych czasach, a sprzęt pierwsza klasa.