Rozwiązania z zakresu inteligentnego domu
Rozwiązania z zakresu inteligentnego domu, Home Control Arkadiusz Galisz, Orzesze

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6351784875
REGON: 386087878

O firmie

Nazywam się Arkadiusz Galisz i jestem właścicielem firmy Home Control specjalizującej się w instalacjach elektrycznych. Nasza siedziba mieści się w Orzeczu, na terenie województwa śląskiego.

Oferta

Specjalizuję się we wdrażaniu rozwiązań z zakresu inteligentnych domów, automatyki i zabezpieczeń. Moja oferta obejmuje przede wszystkim systemy zabezpieczeń. Zajmuję się opracowaniem i montażem rozwiązań do budynków inteligentnych, w tym wprowadzeniem systemu nagłośnienia wielostrefowego - Multiroom, sterowania (zdalnego przez aplikację lub poprzez panel dotykowy Smart Home) ogrzewaniem, roletami, oświetleniem oraz pełną integracją z innymi systemami. Wprowadzone rozwiązania są jasne i czytelne dla każdego - mają bowiem na celu jak najprostsze dysponowanie możliwościami, jakie daje smart home - a korzyści jest wiele. Eleganckie panele dotykowe doskonale wpasują się w futurystyczną wizję Państwa domu, mieszkania lub biura i pozwolą z jednego miejsca decydować o wielu funkcjach urządzeń w domu, aplikacja mobilna zaś umożliwi sterowanie nimi, gdziekolwiek aktualnie przebywa użytkownik. Wykonuję również standardowe instalacje elektryczne oraz sieci LAN i SAT, systemy alarmowe, monitoringi i instalacje wideodomofonowe. Wśród proponowanych przez firmę rozwiązań, znajdziecie Państwo również sterowanie do bram czy telewizję przemysłową.

Oferta obejmuje między innymi rozwiązania takie jak:
  • domy inteligentne,
  • instalacje elektryczne,
  • sieci LAN i SAT,
  • wideodomofony,
  • sterowanie do bram.
Ponadto proponuję wiele rozwiązań dla firm, a także modernizację instalacji elektrycznych. Dzięki wprowadzanym przeze mnie rozwiązaniom, będziecie Państwo mogli pozwolić sobie na pełną wygodę i sterowanie urządzeniami - z sofy, z ogrodu, z pracy czy wracając z wakacji.

Dzięki doświadczeniu zdobywanemu przez wiele lat pracy w branży, jestem w stanie zagwarantować Państwu najwyższą jakość wykonywanych usług, pracę na specjalistycznym sprzęcie firmy Ampio oraz fachowe doradztwo.

Automatyka budynków to nie tylko praca, lecz również pasja, a wiedzę z jej zakresu nieustannie poszerzam i rozwijam.

Serdecznie zapraszam do skorzystania z usług.

Wideo

Kontakt

Kontakt Home Control Arkadiusz Galisz

Home Control Arkadiusz Galisz, Orzesze

Opinie (1)

Opinie o firmie Home Control Arkadiusz Galisz

Średnia ocen

4.0

Opinie użytkowników

Janek
Janek
4.0
30.06.2020
Jestem bardzo wdzięczny osobie, która poleciła mi Pana Arkadiusza. Zna się na rzeczy jak mało kto. Rewelacyjna jakość wykonania i świetny kontakt z klientem.