Rozwiązania z zakresu inteligentnego domu
Rozwiązania z zakresu inteligentnego domu, Home Control Arkadiusz Galisz, Orzesze

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6351784875
REGON: 386087878

O firmie

Nazywam się Arkadiusz Galisz i jestem właścicielem firmy Home Control specjalizującej się w instalacjach elektrycznych. Nasza siedziba mieści się w Orzeczu, na terenie województwa śląskiego.

Oferta

Specjalizuję się we wdrażaniu rozwiązań z zakresu inteligentnych domów, automatyki i zabezpieczeń. Moja oferta obejmuje przede wszystkim systemy zabezpieczeń. Zajmuję się opracowaniem i montażem rozwiązań do budynków inteligentnych, w tym wprowadzeniem systemu nagłośnienia wielostrefowego - Multiroom, sterowania (zdalnego przez aplikację lub poprzez panel dotykowy Smart Home) ogrzewaniem, roletami, oświetleniem oraz pełną integracją z innymi systemami. Wprowadzone rozwiązania są jasne i czytelne dla każdego - mają bowiem na celu jak najprostsze dysponowanie możliwościami, jakie daje smart home - a korzyści jest wiele. Eleganckie panele dotykowe doskonale wpasują się w futurystyczną wizję Państwa domu, mieszkania lub biura i pozwolą z jednego miejsca decydować o wielu funkcjach urządzeń w domu, aplikacja mobilna zaś umożliwi sterowanie nimi, gdziekolwiek aktualnie przebywa użytkownik. Wykonuję również standardowe instalacje elektryczne oraz sieci LAN i SAT, systemy alarmowe, monitoringi i instalacje wideodomofonowe. Wśród proponowanych przez firmę rozwiązań, znajdziecie Państwo również sterowanie do bram czy telewizję przemysłową.

Oferta obejmuje między innymi rozwiązania takie jak:
  • domy inteligentne,
  • instalacje elektryczne,
  • sieci LAN i SAT,
  • wideodomofony,
  • sterowanie do bram.
Ponadto proponuję wiele rozwiązań dla firm, a także modernizację instalacji elektrycznych. Dzięki wprowadzanym przeze mnie rozwiązaniom, będziecie Państwo mogli pozwolić sobie na pełną wygodę i sterowanie urządzeniami - z sofy, z ogrodu, z pracy czy wracając z wakacji.

Dzięki doświadczeniu zdobywanemu przez wiele lat pracy w branży, jestem w stanie zagwarantować Państwu najwyższą jakość wykonywanych usług, pracę na specjalistycznym sprzęcie firmy Ampio oraz fachowe doradztwo.

Automatyka budynków to nie tylko praca, lecz również pasja, a wiedzę z jej zakresu nieustannie poszerzam i rozwijam.

Serdecznie zapraszam do skorzystania z usług.

Artykuły

Systemy bezpieczeństwa dla domów jednorodzinnych
Systemy bezpieczeństwa dla domów jednorodzinnych
Zabezpieczenie domu przed włamywaczami i nie tylko można uzyskać np. poprzez montaż systemów alarmowych. Zobacz, na co jeszcze warto postawić w tym zakresie!

Wideo

Kontakt

Kontakt Home Control Arkadiusz Galisz

Home Control Arkadiusz Galisz, Orzesze

Opinie (5)

Opinie o firmie Home Control Arkadiusz Galisz

Średnia ocen

4.8

Opinie użytkowników

cezar85
cezar85
5.0
12.01.2021
Mało jest osób tak fachowych jak Pan Arkadiusz. Polecam z czystym sumieniem.
Irek
Irek
5.0
25.11.2020
Na pewno jeszcze skorzystam i będę polecał.
Tomasz
Tomasz
5.0
29.09.2020
Rewelacyjna jakość, krótkie terminy i bardzo fachowe podejście. Polecam.
Hubert
Hubert
5.0
16.07.2020
Cenię firmę przede wszystkim za indywidualne i profesjonalne podejście do klienta. Polecam.
Janek
Janek
4.0
30.06.2020
Jestem bardzo wdzięczny osobie, która poleciła mi Pana Arkadiusza. Zna się na rzeczy jak mało kto. Rewelacyjna jakość wykonania i świetny kontakt z klientem.