Manualna terapia holistyczna kręgosłupa
Manualna terapia holistyczna kręgosłupa, Holistyczna Terapia Kręgosłupa Ian Kolomytsky, Gdańsk

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5833345300
REGON: 382788911
Rok założenia:
2019
Branża:

O firmie

Holistyczna Terapia Kręgosłupa to miejsce, które oferuje masaże i zabiegi rehabilitacyjne. Prowadzimy również grupowe terapie manualne i warsztaty. Ian Kolomytsky jest osobą kontaktową w firmie. Dzięki nowatorskiemu podejściu do zdrowia, każdego dnia przybywa nam coraz więcej zadowolonych pacjentów. Zapraszamy!

Oferta

Holistyczne podejście do zdrowia i medycyna alternatywna to nasza pasja. Oferujemy szereg zabiegów rehabilitacyjnych oraz zajęć, które mają na celu ogólną poprawę samopoczucia — zarówno fizyczną, jak i psychiczną. Gabinet terapii holistycznej mieści się w Wejherowie, na terenie województwa pomorskiego.

Nasze centrum terapii holistycznych oferuje różnorodne warsztaty i zajęcia grupowe. Uczestnikom proponujemy naturalne metody leczenia schorzeń i zwyrodnień kręgosłupa. Stosujemy nowoczesne metody terapii holistycznych. Gabinet masażu zapewnia zabiegi rehabilitacyjne mięśni i pleców, masaż leczniczy oraz sportowy.

Pomagamy osobom, które cierpią na:
  • bóle pleców,
  • bóle stawów,
  • bóle zwyrodnieniowe.
Rehabilitant Jan Kołomycki to doskonały specjalista i pasjonat holistycznego podejścia do zdrowia. Rozległa wiedza i umiejętności sprawiają, że jego metody terapii holistycznych przynoszą zamierzony efekt, czyli ulgę i poprawę ogólnego stanu zdrowia.

Nowatorski podejście i chęć niesienia pomocy uczestnikom terapii pozwoliło na zajęcie ugruntowanej pozycji na rynku i zdobycie licznej grupy stałych odbiorców zajęć i warsztatów. Dołącz do nas!

Zachęcamy do kontaktu — chętnie odpowiemy na wszelkie Państwa pytania.
Zapraszamy!

Artykuły

Co robić, by uniknąć bólów kręgosłupa?
Co robić, by uniknąć bólów kręgosłupa?
Bóle pleców to częsta przypadłość Polaków. Częściowo jest to uwarunkowane genetycznie, jednak na inne czynniki mamy wpływ. Zobacz, co możesz zrobić.

Wideo

Kontakt

Kontakt Holistyczna Terapia Kręgosłupa Ian Kolomytsky

Holistyczna Terapia Kręgosłupa Ian Kolomytsky, Gdańsk

Opinie (2)

Opinie o firmie Holistyczna Terapia Kręgosłupa Ian Kolomytsky

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Karolina
Karolina
5.0
07.09.2019
Holistyczna terapia przyniosła ulgę i pożądane rezultaty - brawo! Życzę samych sukcesów!
Dominik
Dominik
5.0
27.07.2019
Profesjonalne i nowatorskie podejście do rehabilitacji. Fantastyczna atmosfera. Polecam!