Twoja nieruchomość w dobrych rękach
Twoja nieruchomość w dobrych rękach, HNP Twój Zarządca Maria Terajewicz-Napiórkowska, Łódź

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7741692905
REGON: 101373361
Rok założenia:
2012

O firmie

Biuro HNP Twój Zarządca to firma, która profesjonalnie zajmuje się administracją i obsługą nieruchomości. Działamy na rynku od 2012 roku. nasze biuro jest zlokalizowane w Łodzi, a osobą zarządzającą jest Maria Terajewicz-Napiórkowska.

Oferta

HNP Twój Zarządca to profesjonalny dostawca usług związanych z administrowaniem nieruchomościami. Nasza kompleksowa oferta obejmuje między innymi:
  • zarządzanie nieruchomościami prywatnymi,
  • zarządzanie nieruchomościami przemysłowymi,
  • zarządzanie wspólnotami mieszkaniowymi,
  • administracja biur
  • obsługa biznesowa firm.
Działając we współpracy ze wspólnotami mieszkaniowymi, pozyskujemy dotacje finansowe na modernizację obiektów, przy czym własnoręcznie rozpisujemy wszelkie projekty dotyczące pozyskiwania środków budżetowych. Prowadzenie administracji mieszkań, czy innych nieruchomości to z naszej strony również profesjonalne prowadzenie ich księgowości i wszelkich innych rozliczeń.

Zawsze koncentrujemy się na właściwej współpracy z właścicielami i wraz z nimi pracujemy nad obniżaniem kosztów utrzymania nieruchomości. Doskonale orientujemy się w przepisach prawnych. Zatrudniamy wykwalifikowany personel, doskonale obeznany z branżą i gotów w każdej chwili służyć radą i pomocą. Pamiętając o rzetelności i jakości naszej pracy, nigdy nie zapominamy o zapewnieniu konkurencyjnych cen.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i nawiązania współpracy.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt HNP Twój Zarządca Maria Terajewicz-Napiórkowska

HNP Twój Zarządca Maria Terajewicz-Napiórkowska, Łódź

Opinie (0)

Opinie o firmie HNP Twój Zarządca Maria Terajewicz-Napiórkowska