Sprawdź naszą ofertę szkoleniową
Sprawdź naszą ofertę szkoleniową, HMK s.c., Wrocław

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8991069237
REGON: 930799049
Rok założenia:
1996
Branża:
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z bogatej oferty edukacyjnej naszego ośrodka kształcenia HMK znajdującego się we Wrocławiu. Od 1992 roku zajmujemy się organizacją profesjonalnych kursów i szkoleń dostosowanych do potrzeb i oczekiwań naszych Klientów. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą także na stronie internetowej.

Oferta

W HMK interesuje nas jakość i różnorodność. Naszą specjalnością jest organizacja różnego rodzaju szkoleń, w tym szkoleń BHP oraz ppoż. Zajmujemy się również prowadzeniem kursów w zakresie spawalnictwa podstawowego oraz ponadpodstawowego. Ponadto w naszej ofercie znajdą Państwo szkolenia na operatorów wózków jezdniowych i widłowych.

Zatrudniamy kadrę wykwalifikowanych wykładowców o dużym doświadczeniu pedagogicznym.

Podejmujemy się nauczania obsługi instalacji gazowych oraz zbiornikowych, a nasza oferta szkoleniowa to także:
  • obsługa sterowanych suwnic,
  • obsługa przejezdnych oraz samojezdnych podestów ruchomych,
  • obsługa żurawi przenośnych HDS,
  • obsługa dźwigów towarowo-osobowych,
  • obsługa dźwigów budowlanych.
Nieustannie się rozwijamy i dostosowujemy ofertę do wymagań, jakie stawia przed nami współczesny, ciągle zmieniający się rynek. Dlatego też przeprowadzamy szkolenia dotyczące obsługi wyciągów budowlanych oraz żurawi stanowiskowych.

Jesteśmy profesjonalistami, dla których priorytetem jest przekazanie wiedzy w przystępny sposób. Warto tu zaznaczyć, że wszelkie organizowane przez nas kursy są objęte patronatem Stowarzyszenia Elektryków Polskich. Dzięki uczestnictwu w naszych szkoleniach uzyskują Państwo uprawnienia E1 oraz D1. Ponadto możemy Państwu zaoferować kompleksowe szkolenia E2 i D2, a także E3 i D3.

Dodatkowo jako specjaliści z branży świadczymy usługi w zakresie sporządzania dokumentacji powypadkowej. Przygotowujemy również ocenę ryzyka zawodowego dla różnych stanowisk pracy.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej ośrodka. Serdecznie zapraszamy do współpracy - HMK.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt HMK s.c.

HMK s.c., Wrocław

Opinie (1)

Opinie o firmie HMK s.c.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Aneta D.
Aneta D.
5.0
30.01.2018
od kilku dni szukałam kogoś kto zrobi nam witraże, natrafiliśmy na Pana Mariusza z tej pracowni i to był strzał w dziesiątkę. Doradził, zaproponował ciekawe rozwiązania wizualne a samo wykonanie to jak się okazało był już czysta formalność. Z pełną odpowiedzialnością polecam usługi tej pracowni wszystkim szukającym ciekawych rozwiązań w zakresie witraży.