Drewniane elementy wykończeniowe
Drewniane elementy wykończeniowe, Hiper Stolarka, Szczecin

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 18:00
Wt.
08:00 - 18:00
Śr.
08:00 - 18:00
Cz.
08:00 - 18:00
Pt.
08:00 - 18:00
Sb.
09:00 - 15:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8522600223
REGON: 32130402000000
KRS: 0000441713
Branża:

O firmie

Siedziba firmy Hiper Stolarka znajduje się w Szczecinie. Przedsiębiorstwo powstało w 2012 roku i od początku zajmuje się dostarczaniem najwyższej jakości elementów drewnianych. W ofercie posiada produkty znanych marek i realizuje własne projekty.

Certyfikaty i dyplomy

z wizytówki pf

Oferta

Drewno to materiał powszechnie używany w budownictwie i pracach wykończeniowych. Jego obróbka wymaga jednak doświadczenia, dlatego warto skorzystać z oferty przygotowanej przez Hiper Stolarkę. Zakład stolarski, wyposażony w nowoczesne maszyny, realizuje nawet najtrudniejsze zlecenia związane z wyposażeniem wnętrz. Firma zapewnia indywidualne podejście do każdego zlecenia, dotrzymywanie terminów i atrakcyjne ceny. Podczas pracy korzysta z najlepszych jakościowo materiałów, takich jak drewno sosnowe, bukowe, dębowe, brzozowe, jesionowe, klonowe oraz egzotyczne, które jest odpowiednio zabezpieczane lakierami i farbami. Specjalizuje się w produkcji stolarki na zamówienie, takiej jak schody, drzwi oraz okna i meble. Możliwe jest zamówienie schodów prostych i spiralnych, przeszklonych i pełnych drzwi wewnętrznych i zewnętrznych oraz okien o klasycznych i fantazyjnych kształtach. Do tak przygotowanych elementów wykończeniowych idealnie pasują drewniane meble, w tym stoły, łóżka i szafy oraz zabudowy kuchenne. Wyprodukowane pod wymiar zapewniają przestrzeń do gotowania i spożywania posiłków.

Poza projektowanymi i produkowanymi w zakładzie wyrobami Hiper Stolarka oferuje też gotowe rozwiązania najlepszych marek. W ofercie znajdują się:
  • drzwi wewnętrzne
  • drzwi zewnętrzne
  • podłogi
Okucia, klamki i inne akcesoria używane do produkcji wyposażenia również pochodzą od sprawdzonych dostawców. Na wszystkie konstrukcje z firmowej oferty klienci otrzymują gwarancję, której długość to od 24 do 60 miesięcy.

Więcej informacji dotyczących firmy Hiper Stolarka oraz dodatkowe zdjęcia dokumentujące zrealizowane zlecenia znajdą Państwo na stronie internetowej.

Marki i specjalizacje

Firma sprzedaje produkty takich marek jak: KmI Porta , Pol-Skone, Asilo, Inter Door, Dierre, Cal, Kmt, Wikęd, Gipsy Kings, Dre, Barlinek, Pergo, Wineo, Parador, Kahrs, Egger.

Artykuły

Wszechstronne zastosowanie stolarki drzewnej
Wszechstronne zastosowanie stolarki drzewnej
Uniwersalność i ponadczasowość drewna powoduje, że jest to materiał, który można zastosować we wnętrzach zaaranżowanych w każdym dowolnym stylu.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Hiper Stolarka

Hiper Stolarka, Szczecin

Słowa kluczowe

Opinie (5)

Opinie o firmie Hiper Stolarka

Średnia ocen

3.4

Opinie użytkowników

Pawel K.
Pawel K.
1.0
05.07.2017
Brak profesjonalnej obsługi. Kontakt zero. Odpowiedź na reklamację- brak. Jednym słowem omijać. Polecam poczytać opinie na innych portalach. Coś w tym jest i na pewno nie jest to wojna konkurencji. Sam doświadczyłem obsługi w tej firmie
Marek
Marek
5.0
17.07.2019
Fachowcy. Pomierzyli co trzeba i terminowo wyprodukowali dla mnie zabudowę kuchni. Wygląda świetnie i jest bardzo funkcjonalna.
Igor
Igor
5.0
05.05.2019
Najlepszy zakład stolarski w mieście! Zamówiłem u nich schody i jestem bardzo zadowolony. Pięknie wyglądają!
Marcin K
Marcin K
5.0
17.04.2019
Bardzo profesjonalna obsługa. Bardzo duży wybór unikalnego asortymentu, szybko i na czas. Polecam
Marek
Marek
1.0
05.04.2019
Zamówienie na panele i drzwi z lutego 2018 zostało zakończone w styczniu 2019. Została zamówiona zła opaska do drzwi przesuwnych i montaż opóźnił się o kilka m-cy. Udokumentowane do tej pory usterki: odstające od ściany listwy przypodłogowe (nawet 0.5 cm), źle docięte listwy przypodłogowe wystające po kilka mm za ścianę, listwy przypodłogowe odstające od podłogi o 2-3 mm, krzywo zamontowane drzwi przesuwne - odchodzące od framugi ~0.5 cm, źle docięty i zamontowany panel wystający nad pozostałe i tworzący 0.5 cm dziurę w podłodze, wystająca spod listew niebieska taśma, listwy dylatacyjne niedocięte do kontaktronów, 1-2 mm przerwy pomiędzy listwami przypodłogowymi. W ciągu 6 m-cy panele zaczęły się rozchodzić tworząc szczeliny na łączeniach. Po kilku m-cach sklep odrzucił reklamację twierdząc, że wszystko wykonał prawidłowo.