Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 1130010552
REGON: 010556729
Rok założenia:
1999

O firmie

Prowadzona przez nas firma Hewa swoją siedzibę ma w Warszawie. W branży działamy nieprzerwanie od 1992 roku. Realizujemy zlecenia dla osób fizycznych i podmiotów gospodarczych. Osobą decyzyjną w naszej firmie jest Henryk Wyrzykowski. Podczas większych zleceń współpracujemy z przedsiębiorstwem Geo-Fart Roberta Kucharskiego.

Oferta

Przez ponad 25 lat obecności na rynku usług geodezyjnych udało nam się zdobyć niezbędne doświadczenie, poszerzyć zakres specjalistycznej wiedzy, a także zyskać zaufanie wielu klientów. To wszystko ma wpływ na obecną jakość świadczonych przez nas usług. Doświadczenie łączymy z nowoczesnością. Nasza firma geodezyjna zatrudnia zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów, a ponadto dysponujemy zaawansowanym technologiczne sprzętem geodezyjnym, który pozwala nam na podjęcie się realizacji nawet najbardziej skomplikowanych i wymagających zleceń. Posiadamy specjalistyczne instrumenty pomiarowe, takie jak niwelatory precyzyjne. Dzięki nim możemy przeprowadzać rzetelne oraz dokładne badania osiadania.

Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie kompleksowych usług w zakresie geodezyjnej obsługi inwestycji, w ramach której zajmujemy się przeprowadzaniem pomiarów kontrolnych urządzeń, tyczeniem obiektów budowlanych i wykonaniem inwentaryzacji urządzeń podziemnych. Urządzenia poddawane kontroli to między innymi suwnice, tory, kominy i konstrukcje stalowe. Nasze usługi to także pomiary przekrojów rzek i zbiorników wodnych oraz czynności kartograficzne. Przygotowujemy mapy sytuacyjno-wysokościowe, aktualizujemy istniejące mapy i tworzymy mapy do celów projektowych oraz prawnych. Ponadto wykonujemy pomiary GPS.

Wszystkie zainteresowane osoby odsyłamy na naszą stronę internetową, gdzie znajduje się pełen opis oferty. Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące działalności firmy Hewa.

Kontakt

Kontakt Hewa Henryk Wyrzykowski

Hewa Henryk Wyrzykowski, Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Hewa Henryk Wyrzykowski