Wykonujemy elementy stalowe wysokiej jakości
Wykonujemy elementy stalowe wysokiej jakości, Hert Władysław Piwowarczyk, Mysłowice

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 15:00
Wt.
07:00 - 15:00
Śr.
07:00 - 15:00
Cz.
07:00 - 15:00
Pt.
07:00 - 15:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 2220002918
REGON: 271012266
Rok założenia:
1994

O firmie

Przedsiębiorstwo Hert znajduje się w Mysłowicach, na terenie województwa śląskiego. Działalność prowadzimy od 1996 roku. Zajmujemy się produkcją przetyczek i zawleczek oraz artykułów metalowych. Nad prawidłowym przebiegiem prac czuwa właściciel, Władysław Piwowarczyk.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest produkcja małogabarytowych wyrobów metalowych. Posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Przez ten czas wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku. Z naszych usług korzystają klienci indywidualni i firmy. Oferujemy:
  • zawleczki specjalistyczne,
  • pierścienie,
  • przetyczki ze stali nierdzewnej,
  • zawleczki pod zamówienie,
  • pierścienie rozprężne,
  • uchwyty trójkątne,
  • przetyczki nierdzewne,
  • tulejki cierne,
  • ograniczniki,
  • uchwyty.
Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Chętnie podpowiemy Państwu przy wyborze odpowiedniego produktu. Uzupełnieniem asortymentu są zawleczki sprężyste, przetyczki zwykłe do zabezpieczania złączy wtykowych węży ciśnieniowych, przetyczki nietypowe, uchwyty trójkątne oraz tulejki cierne do zabezpieczania noży kombajnów górniczych. Wykonujemy również zawleczki pod zamówienie.

Podejmujemy się też realizacji zleceń związanych z walcowaniem drutów i płaskowników. Od lat współpracujemy czynnie z wiodącymi producentami maszyn i osprzętu górniczego. Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Pracujemy przy pomocy specjalistycznych urządzeń, które umożliwiają nam sprawną i bezproblemową realizację zleceń. Korzystamy też z wcześniej przygotowanych projektów i rysunków technicznych.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia siedziby firmy Hert w Mysłowicach.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Hert Władysław Piwowarczyk

Hert Władysław Piwowarczyk, Mysłowice

Opinie (1)

Opinie o firmie Hert Władysław Piwowarczyk

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
01.03.2016
Współpracuję od lat, polecam!