Kompleksowe usługi ogrodnicze
Kompleksowe usługi ogrodnicze, Henryk Hinca mgr inż. Gospodarstwo szkółkarskie, Piła

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7641245874
Rok założenia:
1992

O firmie

Gospodarstwo Szkółkarskie Hinca powstało w 1992 roku w Dobrzycy, w województwie wielkopolskim. Specjalnością zakładu są usługi ogrodnicze. Właścicielem firmy jest Henryk Hinca.

Oferta

Głównym profilem działalności jest profesjonalna obsługa w dziedzinie ogrodnictwa. Gospodarstwo specjalizuje się w produkcji drzew alejowych i borówki amerykańskiej. W ofercie znajduje się szeroki wybór produktów, do których należą przede wszystkim drzewa, krzewy ozdobne, iglaste i liściaste. Asortyment obejmuje również między innymi:

  • rośliny ozdobne,
  • choinki,
  • systemy nawadniające,
  • zakładanie trawników,
  • oczka wodne,
  • nasadzenia zastępcze,
  • nasadzenia kompensacyjne,
  • sadzonki,
  • trawniki z rolki.
W zakres usług wchodzi przede wszystkim projektowanie ogrodów, wycinka drzew, rewaloryzacja parków, rekultywacja terenów zdegradowanych, rozdrabnianie gałęzi oraz odśnieżanie. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło na zdobycie głębokiego zaufania wśród wielu osób. Swoim Klientom Gospodarstwo Szkółkarskie gwarantuje najwyższą jakość wykonywanych zadań, profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo. Interesanci mogą liczyć na najlepsze ceny na rynku oraz krótkie terminy realizacji zleceń.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Artykuły

W jaki sposób działa szkółka roślin?
W jaki sposób działa szkółka roślin?
Choć większość z nas słyszała o szkółkach roślin, mało kto wie, w jaki sposób one funkcjonują Pora pogłębić wiedzę i zrozumieć, jak działa tego typu szkółka.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Henryk Hinca mgr inż. Gospodarstwo szkółkarskie

Henryk Hinca mgr inż. Gospodarstwo szkółkarskie, Piła

Opinie (5)

Opinie o firmie Henryk Hinca mgr inż. Gospodarstwo szkółkarskie

Średnia ocen

4.8

Opinie użytkowników

Sebastian
Sebastian
4.0
04.05.2021
Od wielu lat korzystam z ich usług. Zajmowali się projektowaniem i aranżacją mojego ogrodu w domu i na działce. Jestem bardzo zadowolony
forumowicz
forumowicz
5.0
14.03.2021
Najlepsza firma na rynku. Mają świetne rośliny w naprawdę dobrych cenach!
Elka
Elka
5.0
29.01.2021
To chyba jedna z najlepszych firm ogrodniczych na rynku. Widać jak bardzo są zaangażowani w swoją pracę. Polecam każdemu, komu marzy się piękny ogród.
Gosia
Gosia
5.0
23.11.2020
Gospodarstwo Szkółkarskie przerosło zupełnie moje oczekiwania. Z ogromną pasją i zaangażowaniem podeszli do aranżacji mojego ogrodu. Polecam!
Justyna
Justyna
5.0
11.09.2020
Marzył mi się duży, piękny ogród. Postanowiłam skorzystać z usług tej firmy. Mają szeroki wybór drzew i roślin w naprawdę przystępnych cenach. Profesjonalnie podeszli do projektowania i aranżacji. Jestem bardzo zadowolona.