Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7541014075
Rok założenia:
1995
Branża:

O firmie

Nazywam się Henryk Gebauer i prowadzę multiagencję ubezpieczeniową, która znajduje się w Tarnowie Opolskim. Działalność prowadzę od 1995 roku. Zapewniam, że dopasuję odpowiednią ofertę ubezpieczeniową do Klienta.

Certyfikaty i dyplomy

Oferta

Głównym przedmiotem mojej działalności jest pośrednictwo ubezpieczeniowe. W mojej ofercie można znaleźć kompleksowe ubezpieczenia dla firm, które obejmuje:
  • wypadki losowe,
  • przywłaszczenie mienia,
  • OC przedsiębiorstw,
  • ubezpieczenia ploty pojazdów,
  • poręczenia finansowe.
Dysponuję także ubezpieczeniami na życie z funduszem inwestycyjnym. Ubezpieczam pojedyncze osoby oraz grupy, a także kapitał.

Warto również ubezpieczyć miejsce zamieszkania. Oferuję ubezpieczenie od rabunku mienia, chuligaństwa, wypadków losowych, spięć elektrycznych i katastrof budowlanych.
Moja propozycja odnosi się także do ubezpieczeń pojazdów oraz sytuacji związanych z podróżowaniem. Dlatego proponuję assistance, NNW właściciela auta i wszystkich pasażerów, autocasco oraz OC.
Przydatną usługą dla Państwa może być również ubezpieczenie Karty Stałego Pobytu w USA, zwanej zieloną kartą.

Do zakresu świadczonych przeze mnie usług należy sprzedaż ubezpieczeń turystycznych do pracy za granicą. Ofertę kieruję zarówno do Klientów indywidualnych, jak i grup. Zapewniam także świadczenia rentowe, ubezpieczenia obowiązkowe rolników i ich inwentarza oraz ubezpieczenia medyczne.

Zachęcam do odwiedzenia mojej strony internetowej, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny.

Zapraszam do skorzystania z mojej oferty.

Kontakt

Kontakt Henryk Gebauer Pośrednictwo ubezpieczeniowe

Henryk Gebauer Pośrednictwo ubezpieczeniowe, Tarnów Opolski

Opinie (0)

Opinie o firmie Henryk Gebauer Pośrednictwo ubezpieczeniowe