Usługi fotograficzne
Usługi fotograficzne, Henadzi Buka Fotografia biznesowa i portretowa, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5252983022
Rok założenia:
2023

O firmie

Witaj! Jestem Henadzi Buka, a z Białorusi przywędrowałem do Polski, gdzie od ponad roku rozwijam swoją pasję w branży fotograficznej. Mimo krótkiego pobytu na polskiej ziemi, moje doświadczenie w fotografii sięga ponad 10 lat, co pozwala mi oferować usługi na najwyższym poziomie. Wykonuję sesje w Warszawie.

Oferta

Moje zdjęcia to więcej niż tylko obrazy – to historie, emocje, chwile, które zostają uwiecznione na zawsze. Moja oferta skierowana jest zarówno do firm, które pragną wyeksponować swoją markę, jak i do osób prywatnych, które pragną uwiecznić wyjątkowe momenty życia.

Jako profesjonalny fotograf, specjalizuję się w różnorodnych dziedzinach fotografii, aby zaspokoić wszelkie potrzeby moich klientów. Fotografia portretowa to moja pasja – uwielbiam uchwycić niepowtarzalność każdej osoby, wydobywając jej naturalne piękno i wyjątkowość. Czy to w plenerze, czy w studio - staram się stworzyć atmosferę, która pozwoli moim modelom poczuć się komfortowo i swobodnie.

Fotografia rodzinna to kolejny obszar, w którym mogę dać upust swojej kreatywności. Tworzenie wspomnień dla rodzin, uchwycenie ich relacji i emocji, to dla mnie niezwykła przyjemność. Bez względu na okoliczności, staram się stworzyć zdjęcia, które będą cenną pamiątką na lata.

Poza tym moja oferta obejmuje również:
  • fotografię reportażową,
  • fotografię biznesową,
  • fotografię artystyczną,
  • fotografię okolicznościową i świąteczną,
  • fotografię dziecięcą.
Dzięki mojemu doświadczeniu i zaangażowaniu mogę zagwarantować najwyższą jakość usług oraz pełne zadowolenie moich klientów. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz zdjęć do swojego portfolio, materiałów promocyjnych dla swojej firmy, czy też chcesz uwiecznić ważne chwile w swoim życiu, jestem gotowy, aby pomóc Ci w spełnieniu Twoich fotograficznych marzeń.

Zapraszam do współpracy!

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Henadzi Buka Fotografia biznesowa i portretowa

Henadzi Buka Fotografia biznesowa i portretowa, Warszawa

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Henadzi Buka Fotografia biznesowa i portretowa


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.