Specjalizujemy się w sporządzaniu deklaracji podatkowych
Specjalizujemy się w sporządzaniu deklaracji podatkowych, Help s.c. Biuro Podatkowe Izabela Ziółkowska i Dariusz Ziółkowski, Włocławek

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8880018604
REGON: 910149396
Rok założenia:
1994

O firmie

Nasze biuro podatkowe prowadzone jest przez doradców podatkowych Izabelę i Dariusza Ziółkowskich (wpis Min.Fin. 02703 i 02702). Nasza siedziba znajduje się we Włocławku przy ulicy 3 Maja 35/6. Na rynku usług z zakresu doradztwa podatkowego funkcjonujemy od 1994 roku. Wieloletnie doświadczenie to gwarancja w pełni profesjonalnej obsługi.

Oferta

Przedmiotem naszej działalności jest doradztwo podatkowe. Udzielamy porad, opinii z zakresu podatków, reprezentujemy klientów przed organami podatkowymi i przed sądami administracyjnymi. Zajmujemy się też kompleksową obsługą podatkową podmiotów gospodarczych. Prowadzimy wszelkie ewidencje podatkowe osób prowadzących działalność gospodarczą; księgę podatkową przychodów i rozchodów, ewidencje VAT, ewidencje środków trwałych, karty pracowników, ewidencje przychodów dla potrzeb zryczałtowanego podatku dochodowego i inne.

Sporządzamy i wysyłamy wszelkie deklaracje podatkowe np. jpk z deklaracją VAT i VAT-UE. Rozliczamy klientów w związku z ich obowiązkami względem ZUS (obsługa programu Płatnik). Sporządzamy wszelkiego typu zeznania roczne CIT oraz PIT, w tym rozliczamy osoby z dochodami uzyskanymi za granicą.

Pomagamy w sprawach kadrowo-płacowych. Zapewniamy stałą obsługę podatkową podmiotów gospodarczych.

Zakres działalności

Informacje dodatkowe
Firma ubezpieczona OC
Zasięg działalności
Lokalny

Kontakt

Kontakt Help s.c. Biuro Podatkowe Izabela Ziółkowska i Dariusz Ziółkowski

Help s.c. Biuro Podatkowe Izabela Ziółkowska i Dariusz Ziółkowski, Włocławek

Aktualności

 • podatek VAT

  03.06.2024

  Ewidencja podatku VAT to system zbierania, przechowywania i rejestrowania informacji związanych z podatkiem od towarów i usług (VAT). Przedsiębiorcy, którzy prowadzą działalność gospodarczą, są zobowiązani do prowadzenia ewidencji VAT i regularnego składania deklaracji podatkowych. Ewidencja ta zawiera informacje dotyczące sprzedaży towarów lub usług, zakupów, podatku naliczonego oraz podatku należnego. Dzięki prowadzeniu dokładnej ewidencji podatnik ma możliwość prawidłowego rozliczenia podatku.

 • rachunkowość

  14.03.2024

  Usługi rachunkowe obejmują szeroki zakres działalności księgowej, w tym prowadzenie ksiąg rachunkowych, ksiąg przychodów i rozchodów, ewidencji podatkowej oraz sporządzanie deklaracji podatkowych. Obejmują również doradztwo podatkowe oraz pomoc w sprawach związanych z prawem podatkowym czy też prowadzeniem rozliczeń z ZUS-em. W ramach usług rachunkowych można również otrzymać wsparcie w zakresie analizy finansowej firmy i planowania budżetu.

 • deklaracje podatkowe

  10.12.2023

  Sporządza się deklaracje podatkowe w celu prawidłowego rozliczenia podatków zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Deklaracje zawierają informacje o dochodach, kosztach uzyskania przychodów oraz wysokości opłat podatkowych i innych zobowiązań podatkowych. Ich złożenie jest obowiązkowe dla wszystkich podatników i umożliwia organom podatkowym kontrolowanie poprawności rozliczeń oraz karanie za ewentualne nieprawidłowości.

 • doradztwo podatkowe

  22.09.2023

  Skorzystanie z usług doradcy podatkowego może przynieść wiele korzyści. Doradca podatkowy posiada specjalistyczną wiedzę i doświadczenie w dziedzinie prawa podatkowego, co pozwala na zapobieżenie błędom oraz uniknięcie niepotrzebnych strat. Ponadto, doradca podatkowy może pomóc w optymalizacji podatkowej, dzięki czemu można zminimalizować wysokość płatności podatkowych.

Opinie (0)

Opinie o firmie Help s.c. Biuro Podatkowe Izabela Ziółkowska i Dariusz Ziółkowski


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.