Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6881000752
REGON: 370036652
Rok założenia:
1993

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Polecane oferty

Bieszczady wraz z jeziorem Solińskim uznawane są za jedno z najpiękniejszych miejsc w Polsce. Osoby...
Nasz obiekt położony jest na obrzeżu miasta, dzięki czemu jest doskonałą bazą noclegową dla osób zw...
Jesteśmy pewni, że u nas poczują Państwo niepowtarzalną atmosferę gór. Pensjonat Małgorzatka zlokal...
Pragniemy Państwu zaoferować kompletną bazę noclegową w jednym z najpiękniejszych miast w kraju - K...

O firmie

Numer Identyfikacji Podatkowej, pod którym firma "Helena Zakrzewska Firma Handlowo - Usługowa HELLES " figuruje w CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej) to: 6881000752. Numer REGON przedsiębiorstwa to: 370036652.

Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w miejscowości Łączki w województwie podkarpackim. Rok w którym firma rozpoczęła działalność na rynku to: 1993. Kod pocztowy do przesyłania korespondencji to: 38-600 Łączki. Firmę odnajdziesz korzystając ze współrzędnych geograficznych GPS: 49.4483703529412N, 22.346932745098E. Adres e-mail, na który można wysłać zapytanie dotyczące świadczonych przez firmę usług to: pensjonat@gawra.bieszczady.pl. "Helena Zakrzewska Firma Handlowo - Usługowa HELLES " to firma działająca w branży Domy wypoczynkowe, pensjonaty i schroniska.

"Helena Zakrzewska Firma Handlowo - Usługowa HELLES " zapewnia swoim Gościom przyjemne i stylowo urządzone pokoje spełniające indywidualne wymagania oraz oferuje dobrą ofertę z zakresu usług gastronomicznych. Dodatkowym atutem są walory turystyczne i krajoznawcze oferowane przez okolicę, dzięki czemu pobyt w miejscowości Łączki jest relaksującym wypoczynkiem powiązanym z aktywnym spędzaniem wolnego czasu.

W serwisie pkt.pl firma nie prezentuje szczegółowych informacji na temat swojej oferty. Jeśli chcesz poznać szczegóły dotyczące produktów lub usług oferowanych przez firmę, zadzwoń pod numer telefonu: 13 469 60 60.

Kontakt

Kontakt Helena Zakrzewska Firma Handlowo - Usługowa HELLES

Helena Zakrzewska Firma Handlowo - Usługowa HELLES , Łączki

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie Helena Zakrzewska Firma Handlowo - Usługowa HELLES


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.