Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8790175659
REGON: 870540719
KRS: 0000090667
Rok założenia:
1991

O firmie

Hektor jest wiodącym dystrybutorem artykułów chemii gospodarczej, higienicznych i kosmetyków. Na lokalnym rynku istniejemy od 1992 roku. Nasza siedziba znajduje się w Toruniu. Osobami decyzyjnymi w firmie są Janusz Cieciura, Piotr Michałkiewicz oraz Piotr Wiśniewski.

Oferta

Podstawowym profilem działalności firmy Hektor jest sprzedaż produktów szybko rotujących FMCG. Zasięgiem swej działalności obejmujemy rynki województw kujawsko-pomorskiego, pomorskiego, warmińsko-mazurskiego i mazowieckiego. Specjalizujemy się w świadczeniu usług handlowo-dystrybucyjnych i logistycznych artykułów higienicznych, kosmetyków i chemii gospodarczej.
W naszej ofercie można znaleźć:
  • szampony
  • proszki do prania
  • płyny do naczyń
  • mleczka do czyszczenia
  • dezodoranty
Klientom oferujemy profesjonalną i stałą opiekę naszych przedstawicieli handlowych, atrakcyjne ceny i szybką – do 24 godzin – realizację zamówień. Ponadto gwarantujemy programy lojalnościowe i fachowe doradztwo w zakresie prawidłowej ekspozycji oferowanych przez nas towarów w sklepie. Zachęcamy do kontaktu zainteresowane osoby z Torunia i okolic.
Zapraszamy do współpracy z firmą Hektor.

Marki i specjalizacje

Jesteśmy dystrybutorem takich producentów, jak Colgate, Palmolive, Henkel, Schwarzkopf, Gillette, Inco-Veritas, Kimberly Clark, Metsa Tissue, Nivea Polska, PharmaCF, Pol-Hun, Global Cosmed, SC Johnson, Tomil, Unia Poznań, Voigt i Dramers.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Hektor sp.j.

Hektor sp.j., Toruń

Opinie (0)

Opinie o firmie Hektor sp.j.