Obsługa kadrowo-płacowa
Obsługa kadrowo-płacowa, Haso Krzysztof Sotomski, Łomianki

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 1180373937
REGON: 015813250
Rok założenia:
2004

O firmie

Prowadzone przez nas biuro Haso rozpoczęło działalność w 1991 roku, od początku świadcząc usługi na wysokim poziomie. W tym czasie zyskaliśmy doświadczenie oraz zaufanie szerokiego grona Klientów. Siedziba przedsiębiorstwa zlokalizowana jest w Łomiankach, na terenie województwa mazowieckiego. Osobą decyzyjną i zarządzającą jest Krzysztof Sotomski.

Certyfikaty i dyplomy

Mamy wszelkie niezbędne kwalifikacje uprawniające do prowadzenia ksiąg rachunkowych i ewidencji podatkowych, potwierdzone świadectwem kwalifikacyjnym nr 10742/98 wydanym przez Ministra Finansów.

Oferta

Głównym przedmiotem działalności biura Haso są usługi rachunkowe oraz księgowe. Możemy Państwu zaproponować usługi związane z prawem podatkowym. Podejmiemy się obsługi kadrowo-płacowej. Podejmiemy się prowadzenia ksiąg przychodów i rozchodów, a także handlowych. Zajmujemy się również rozliczaniem i przygotowywaniem deklaracji PIT. Ponadto oferujemy prowadzenie ewidencji VAT.

Oferta naszej firmy skierowana jest zarówno do osób fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, jak i do spółek cywilnych czy jawnych oraz podmiotów posiadających osobowość prawną, na przykład spółek z o.o., fundacji i stowarzyszeń.

Do zakresu świadczonych przez nas usług należy sporządzanie deklaracji GUS. Oprócz tego proponujemy obsługę zryczałtowanego podatku dochodowego. Nasza oferta obejmuje również sporządzanie bilansu oraz rachunku zysków i strat. Uzupełnienie naszej oferty stanowi reprezentowanie Klientów przed Urzędem Skarbowym oraz GUS-em.

Zatrudniamy doświadczoną oraz wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która służy fachowym doradztwem. Zapewniamy pełen profesjonalizm. Gwarantujemy rzetelność i terminowość. Na stronie internetowej biura Haso znajdą Państwo szczegółowe informacje.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny.

Zakres działalności

Informacje dodatkowe
Firma ubezpieczona OC
Rodzaj obsługiwanych klientów
Firmy jednoosobowe
Firmy krajowe
Fundacje i Stowarzyszenia
Klienci indywidualni
Spółki akcyjne
Spółki cywilne
Spółki jawne
Spółki komandytowe
Spółki komandytowo-akcyjne
Spółki partnerskie
Spółki z o.o.
Zasięg działalności
Lokalny
Wojewódzki

Artykuły

Efektywne prowadzenie działalności dzięki usługom biura księgowego
Efektywne prowadzenie działalności dzięki usługom biura księgowego
Biuro księgowe może zająć się w pełni finansami przedsiębiorstwa. Specjaliści prowadzić będą księgi handlowe, wykonają też obsługę kadrowo-płacową i nie tylko.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Haso Krzysztof Sotomski

Haso Krzysztof Sotomski, Łomianki

Opinie (7)

Opinie o firmie Haso Krzysztof Sotomski

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Krzyś
Krzyś
5.0
04.07.2019
Jestem bardzo zadowolony z dotychczasowej współpracy. Księgowość działa sprawnie, nie mam żadnych zastrzeżeń.
Paulina
Paulina
5.0
03.05.2019
Podjęli się prowadzenia ksiąg handlowych. Reprezentowali mnie także przed ZUS-em. Współpraca układała się dobrze, polecam.
Wiktor
Wiktor
5.0
02.03.2019
Przygotowali dla mnie deklaracje podatkowe. Ponadto podjąłem z nimi współpracę, aby prowadzili sprawy kadrowo-płacowe. Polecam!
Beata
Beata
5.0
14.01.2019
Rzetelność oraz terminowość to cechy, które wyróżniają biuro Haso wśród innych. Polecam.
Franciszek
Franciszek
5.0
03.11.2018
Indywidualne podejście do Klienta zdecydowanie zachęca do skorzystania z ich usług. Polecam.
Rafał
Rafał
5.0
29.09.2018
Reprezentowali moją firmę przed Urzędem Skarbowym, wszystko przebiegło po mojej myśli. Profesjonalne biuro. Na pewno jeszcze skorzystam z ich usług. Polecam!
Julian
Julian
5.0
16.07.2018
Bardzo profesjonalne biuro, współpracuję z nimi już jakiś czas, jestem zadowolony. Prowadzą księgi przychodów i rozchodów, a także zajmują się obsługą kadrowo-płacową w mojej firmie. Polecam serdecznie.