Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 16:00
Wt.
09:00 - 16:00
Śr.
09:00 - 16:00
Cz.
09:00 - 16:00
Pt.
09:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5862019365
REGON: 191912030
Rok założenia:
1999

O firmie

Agenci okrętowi, maklerzy morscy, Hartmann Crew Consultants sp. z o.o. Oddział, Szczecin Siedziba agencji morskiej o nazwie Hartmann Crew Consultants zlokalizowana jest w Gdyni, natomiast oddział mieści się w Szczecinie. Firma ma wieloletnie doświadczenie w zakresie rekrutowania oraz szkolenia pracowników w celu przygotowania ich do pracy na statkach grupy Hartmann.

Oferta

Firma Hartmann Crew Consultants to przedsiębiorstwo, które działa w branży morskiej. Celem działań firmy jest znalezienie odpowiednich osób na stanowiska do pracy na morzu. Jako agenci okrętowi działają na rynku od wielu lat, dlatego potrafią dobrać pracownika na odpowiednie miejsce.

W czym specjalizuje się firma Hertmann Crew Consultants ze Szczecina?

Firma Hertmann Crew Consultants ze Szczecina specjalizuje się w kompletacji załóg morskich. Praca na morzu wiąże się z ogromną odpowiedzialnością, dlatego wybór osób do tego zawodu nie jest łatwy. Jako profesjonaliści w branży, przeprowadzają rekrutację. Kompleksowo obsługują klientów.

Świadczą usługi takie jak:
  • przeprowadzenie rekrutacji,
  • selekcja dokumentów aplikacyjnych,
  • testy kompetencyjne,
  • rozmowy kwalifikacyjne,
  • podpisanie kontraktu.
Gdzie można znaleźć pracę dla marynarzy w Szczecinie??

Pracę dla marynarzy w Szczecinie można znaleźć w firmie Hartmann Crew Consultans. Firma proponuje szkolenia wewnętrzne kadr morskich oraz szkolenia dla załóg w akredytowanych instytucjach treningowych. Przeprowadzane są kursy w akademiach i szkołach morskich w Szczecinie oraz Gdyni. Przedsiębiorstwo prowadzi również seminaria wewnętrzne i zewnętrzne dla marynarzy.

Klienci firmy mogą składać dokumenty marynarskie obcych bander. Do zadań Hertmann Crew Consultants ze Szczecina należy także transport dla załóg.

Na jakich statkach umożliwia pracę?

Umożliwia pracę na ponad stu osiemdziesięciu nowoczesnych statkach różnego typu, między innymi masowców, offshore, produktowców, gazowców, tankowców czy kontenerowców. Średnia wieku statków nie przekracza pięciu lat, a sprzęt najnowszej technologii umożliwia naukę na naprawdę najwyższym poziomie.

Ponadto każdego roku firma zapewnia trzydziestu kadetom polskich uczelni morskich odbycie praktyk w firmie.

Kontakt

Kontakt Hartmann Crew Consultants sp. z o.o. Oddział

Hartmann Crew Consultants sp. z o.o. Oddział, Szczecin

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Hartmann Crew Consultants sp. z o.o. Oddział