Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5212779930
Rok założenia:
1981

O firmie

Studio pielęgnacji i urody Happy Lady znajduje się w Latchorzewie, na terenie województwa mazowieckiego. Na rynku jesteśmy obecni od 1996 roku. Zajmujemy się wykonywaniem zabiegów kosmetycznych. Osobą decyzyjną jest Maria Malinowska.

Oferta

Zabiegi relaksacyjne i pielęgnacyjne to najlepsze co możemy zafundować naszemu ciału i skórze. W naszym salonie spędzą Państwo niezapomniane chwile, rozkoszując się różnego rodzaju zabiegami na ciało i włosy. Posiadamy 22-letnie doświadczenie.

Oferujemy takie zabiegi, jak mikrodermabrazja, makijaż permanentny, manicure, pedicure, henna ciała i strzyżenie. Ponadto w ofercie znajdują się również peelingi, maseczki odżywcze, zabiegi oczyszczania twarzy, odnowa biologiczna i wiele innych. Przekłuwamy również uszy i wykonujemy regulację brwi.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Używamy najwyższej jakości kosmetyków i preparatów, które pochodzą od renomowanych i sprawdzonych producentów. Wszystkie zabiegi wykonujemy z użyciem specjalistycznych urządzeń.

Świadczymy również usługi fryzjerskie. W tym zakresie proponujemy koloryzację włosów oraz zabiegi pielęgnacyjne. Na bieżąco śledzimy trendy we fryzjerstwie, a najciekawsze rozwiązania wprowadzam do oferty.

Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z ofertą salonu Happy Lady.

Zapraszamy.

Kontakt

Kontakt Happy Lady Studio pielęgnacji i urody Maria Malinowska

Happy Lady Studio pielęgnacji i urody Maria Malinowska, Latchorzew

Opinie (0)

Opinie o firmie Happy Lady Studio pielęgnacji i urody Maria Malinowska