Szeroki zakres usług fryzjerskich
Szeroki zakres usług fryzjerskich, Hair-Spa Iwona Sobolewska, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5671059052
Rok założenia:
2003

O firmie

Hair-Spa to profesjonalny salon fryzjerski. Właścicielką jest Iwona Sobolewska. Działamy od 2005 roku. Zapewniamy profesjonalną obsługę i indywidualne podejście.

Oferta

Nasz salon fryzjerski tworzy zespół wykwalifikowanych i doświadczonych fryzjerów, którzy potrafią doradzić i dobrać najlepszą fryzurę do urody i charakteru Klienta. Hair-Spa wyposażony jest w cztery stanowiska pracy, wnętrze jest stonowane i komfortowe. Klientom na stanowisku i w poczekalni oferujemy dobrą kawę i aktualną prasę.

Paniom oferujemy koloryzację, wykonanie sombre i ombre, a także baleyage i refleksy. Ponadto wykonujemy upięcia np. ślubne i możemy przedłużyć włosy. Proponujemy też zabiegi pielęgnacyjne pozwalające utrzymać dobry stan włosów i naprawić włosy zniszczone.

Dla Panów przygotowaliśmy strzyżenie i koloryzację. Zajmujemy się też tuszowaniem siwych włosów i zabiegami pielęgnacyjnymi.

Wszelkie usługi wykonujemy, korzystając z profesjonalnych marek fryzjerskich takich jak Revlon, Kérastase Paris czy L'Oréal Professionnel i Kevin Murphy.

Zapisujemy wykonywane zabiegi w karcie Klienta, pozwala nam to na zapamiętanie o Klienta wybranych kolorach i zakupionych kosmetykach, czy urodzinach.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty.

Marki i specjalizacje

Kevin Murphy, L'Oréal Professionnel, Kérastase Paris, oraz Revlon

Artykuły

Keratynowe prostowanie włosów - głęboka pielęgnacja niezależnie od typu włosów
Keratynowe prostowanie włosów - głęboka pielęgnacja niezależnie od typu włosów
Keratynowe prostowanie włosów to zabieg, który wpływa zarówno na zewnętrzny wygląd włosów, jak i na poprawę ich wewnętrznej kondycji.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Hair-Spa Iwona Sobolewska

Hair-Spa Iwona Sobolewska, Warszawa

Opinie (1)

Opinie o firmie Hair-Spa Iwona Sobolewska

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Wiktoria
Wiktoria
5.0
08.01.2020
Warto się udać do tego salonu. W środku jest schludnie i panuje miła atmosfera. Fryzjerzy to przemili ludzie, dobrali idealną fryzurę do mojej urody.