Kompleksowa organizacja pochówków
Kompleksowa organizacja pochówków, Hades Usługi pogrzebowe Agnieszka Olszewska, Lublin

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
08:00 - 16:00
Nd.
08:00 - 16:00
Dane rejestrowe:
NIP: 7122429529
REGON: 432639897
Rok założenia:
2003

O firmie

Zakład pogrzebowy Hades znajduje się w Lublinie. Powstał w 2003 roku i niezmiennie oferuje kompleksowe usługi związane z przygotowaniem do pochówków i organizacja pogrzebów. Właścicielką firmy jest Agnieszka Olszewska.

Oferta

Odejście bliskiej osoby, niezależnie od tego, czy nagłe, czy też poprzedzone chorobą stanowi dla rodziny wstrząs i konieczność zmierzenia się z przygotowaniem pochówku. W tym trudnym czasie firma Hades służy wsparciem i przejęciem z Państwa barków formalności oraz przygotowaniem wszystkiego, co konieczne do organizacji godnej ceremonii pochówku. Oczywiście z zachowaniem pełnego szacunku do zmarłego i jego rodziny.

Zakład pogrzebowy specjalizuje się w organizacji zarówno pochówków wyznaniowych, jak i świeckich, w tym tradycyjnych oraz urnowych. Kompleksowa oferta działającego przez całą dobę domu pogrzebowego obejmuje m.in. transport zmarłych w domach, szpitalach i innych miejscach oraz przygotowanie ich do pogrzebu. Rodziny zmarłych mogą też liczyć na pomoc w formalnościach, jakich trzeba dopełnić w ZUS, KRUS, USC i parafii, do której należy cmentarz. Przed ostatnim pożegnaniem zmarli są ubierani w sprzedawane przez firmę Hades ubrania oraz umieszczani w trumnach, np. z drewna dębowego. W przypadku zleceń na pochówki urnowe firma zajmuje się wszystkim, co konieczne do wykonania kremacji, w tym dowiezieniem zmarłego i odebraniem urny. Oferta usług pogrzebowych świadczonych przez firmę obejmuje również:
  • wieńce pogrzebowe,
  • nekrologi,
  • klepsydry,
  • oprawa muzyczna pogrzebów.
Dodatkowo firma zapewnia przewóz żałobników i zajmuje się ekshumacjami.

Więcej informacji dotyczących zakładu pogrzebowego Hades znajduje się na stronie internetowej.

Artykuły

Jak musi przebiegać transport ciała osoby zmarłej?
Jak musi przebiegać transport ciała osoby zmarłej?
Przewóz zmarłych może odbywać się nie tylko w obrębie jednego miasta, ale także poza nim, jak i granicami kraju. Jakie wiążą się z tym procedury? Podpowiadamy.
Jak wygląda organizacja i przebieg pogrzebu świeckiego?
Jak wygląda organizacja i przebieg pogrzebu świeckiego?
Pochówki świeckie zyskują coraz więcej swoich zwolenników. Odbywają się bez wykorzystania symboli religijnych, a rolę prowadzącego pełni mistrz ceremonii.
Dom pogrzebowy Hades z Lublina – kremacja ciał zmarłych
Dom pogrzebowy Hades z Lublina – kremacja ciał zmarłych
Najlepsze zakłady pogrzebowe, oprócz organizowania tradycyjnych pochówków, zajmują się także kremacjami ciał i przygotowywania pochówków cmentarnych w urnach.
Kremacja ciała zmarłego – w jaki sposób przebiega?
Kremacja ciała zmarłego – w jaki sposób przebiega?
Co piąta rodzina chowającego swojego bliskiego, korzysta z kremacji jego ciała. W Polsce działa zaś zaledwie sześćdziesiąt profesjonalnych krematoriów.

Wideo

Kontakt

Kontakt Hades Usługi pogrzebowe Agnieszka Olszewska

Hades Usługi pogrzebowe Agnieszka Olszewska, Lublin

Opinie (51)

Opinie o firmie Hades Usługi pogrzebowe Agnieszka Olszewska

Średnia ocen

4.9

Opinie użytkowników

Remigiusz
Remigiusz
5.0
05.03.2021
Rzetelni i zorganizowani. Przewieźli ciało dziadka do krematorium, zapewnili śliczną urnę. Cieszę się, że ich odnalazłem. Zaufałem im i jestem zadowolony z usługi pogrzebowej.
Ula
Ula
5.0
30.01.2021
Sprawili, że czas pogrzebu mojej babci był ciut łatwiejszy. Zajęli się formalnościami i organizacją ceremonii. Jestem i bardzo wdzięczna.
Bartosz
Bartosz
4.0
13.11.2020
Służyli wsparciem po śmierci mojej żony. Dziękuję firmie Hades za wszystko.
K R
K R
5.0
22.10.2020
To rzetelny zakład, posiadają szeroką gamę usług, a w niej jest krematorium i nawet pomoc z załatwieniem zasiłku i formalności w ZUSie. Sam pogrzeb był skromny, bo jednak w obecnych czasach nie lepiej nie robić wystawnej uroczystości, zdrowie jest ważniejsze. Ogólnie jesteśmy zadowoleni z pracy jaką wykonali, polecam ich serdecznie.
Maria N
Maria N
5.0
22.09.2020
Faktycznie rzetelni, pomocni, są również kompetentni. Myślę, że lepiej trafić nie mogliśmy, bo mają kompleksowe usługi, w tym krematorium, co jest przydatną opcją. Pogrzebem mojej babci zajęli się świetnie, cenowo wyszło korzystnie.
Sara
Sara
5.0
19.09.2020
Bardzo duży plus za to, że jest tu krematorium. Szukaliśmy zakładu pogrzebowego, który ma właśnie tę usługę i cieszę się, że trafiliśmy właśnie tu. Bardzo kompleksowa oferta, pracownicy potrafią doradzić i pomóc w wyborze, dodatkowo mają atrakcyjne ceny, zdecydowanie ich polecam.
Patryk
Patryk
5.0
03.09.2020
Kompleksowo organizują pogrzeby, poczynając od formalności, a kończąc na zapewnieniu oprawy muzycznej i kwiatów. W Lublinie nie ma bardziej profesjonalnego zakładu pogrzebowego.
nn
nn
5.0
25.08.2020
Z ich usług pogrzebowych skorzystaliśmy w zeszłym miesiącu. Cała sytuacja i nagła śmierć mojego męża była dla mnie przytłaczająca, więc bardzo cieszę się z tego, że pracownicy tego zakładu wykazali się zrozumieniem i empatią. Pomógł mi fakt, że wszystko mogłam załatwić tutaj i nekrolog i kremację, kupno urny, samą usługę pogrzebową, itp. Maja rozsądne ceny, a są zdecydowanie rzetelni.
Sebastian
Sebastian
5.0
17.08.2020
To jest dom pogrzebowy godny polecenia. Mają kompleksowe usługi i korzystne ceny. Bardzo chcieliśmy znaleźć miejsce, w którym jest od razu krematorium i tutaj właśnie udało nam się znaleźć razem i tę usługę. Są bardzo rzetelni, bez problemu się z nimi dogadaliśmy.
Karola
Karola
5.0
17.07.2020
Bardzo dziękuję za tak dobrze zorganizowany pogrzeb. Polecam ich serdecznie, są rzetelni, spełnili wszystkie nasze oczekiwania. Mają kompleksowe usługi, więc na szczęście byli w stanie zająć się i transportem ciała i całą resztą czynności pogrzebowych, w przystępnej cenie.
Der
Der
5.0
09.07.2020
Szukaliśmy zakładu pogrzebowego, w którym byłoby krematorium i tu całe szczęście znaleźliśmy. Mają dobre ceny, kompleksową usługę i są rzetelni. Są także empatyczni i rozumieją przez co przechodziliśmy po śmierci mamy, mogę ich z całą pewnością polecić.
Angelika
Angelika
5.0
02.07.2020
Najtrudniej pogodzić się ze śmiercią bliskiej osoby i tak też było w moim przypadku. Tylko wsparcie ze strony firmy Hades pozwoliło mi przetrwać ten straszny czas.
Rabajczyk
Rabajczyk
5.0
22.06.2020
Tutaj mają kompleksową ofertę, my zdecydowaliśmy się na kremację i dobrze, że wszystko mogliśmy załatwić w jednym miejscu. Dom pogrzebowy godny polecenia, można się z nimi łatwo dogadać i są faktycznie pomocni.
Jan
Jan
5.0
18.06.2020
Nigdy nie jest łatwo pożegnać kochaną osobę, na pogrzebie mamy było pełno łez i smutku, ale pracownicy tego domu pogrzebowego spisali się, wzięli na barki organizację ceremonii pogrzebowej, dzięki czemu wyszło dokładnie tak, jak chcieliśmy. Bardzo dziękujemy za pomoc i zrozumienie.
Agnieszka
Agnieszka
5.0
26.05.2020
Piękna ceremonia pogrzebowa. Oczywiście smutna, ale stanowiła godne pożegnanie bliskiej mi osoby.
Emilia
Emilia
5.0
15.05.2020
Tutaj nie było problemu z przewiezieniem ciała z innej miejscowości. Sama organizacja pogrzebu również była przeprowadzona bezproblemowo, z uszanowaniem woli zmarłej, bardzo polecamy.
Z J
Z J
5.0
01.05.2020
Bardzo rzetelny zakład pogrzebowy. W jednym miejscu załatwiliśmy kremację, wybór urny, ogarnięcie wszystkich formalności. Pracownicy są bardzo pomocni i empatyczni, zdecydowanie mogę ich polecić.
markowscy
markowscy
5.0
14.04.2020
Świecka ceremonia pogrzebowa była dokładnie taka jak chcieliśmy, pracownicy spisali się i udało nam się uszanować życzenie wujka, dziękujemy.
Emilka
Emilka
5.0
01.04.2020
Bardzo dziękujemy za pomoc w załatwieniu formalności, wszystkim zajęli się Państwo profesjonalnie i naprawdę jesteśmy wdzięczni za tak dobrze zorganizowaną ceremonię pogrzebową.
Marlena
Marlena
5.0
25.03.2020
Cała moja rodzina jest zadowolona z tego, jak wyglądał pogrzeb Dziadka. Ostatnia wola obejmowała pochówek świecki i dokładnie taki był.
Renata
Renata
5.0
27.01.2020
Chciałabym bardzo podziękować pracownikom zakładu pogrzebowego Hades. Po śmierci męża byłam w fatalnym stanie, ale panowie zachowywali się bardzo profesjonalnie. Dzięki temu jakość udało mi się przetrwać ten najgorszy czas do pogrzebu.
Grzesiek
Grzesiek
5.0
29.11.2019
Naprawdę znają się na organizacji pogrzebów. Przekonałem się o tym na własne oczy. Polecam ich usługi.
najskodnieya
najskodnieya
5.0
19.10.2019
Dziękujemy za szacunek i pomoc oddane naszej rodzinie w tych trudnych momentach. Zdjęli z naszych barków formalności i organizację pogrzebu.
Maciej
Maciej
5.0
29.09.2019
Nieraz korzystałem z usług tego domu pogrzebowego i zawsze byłem zadowolony z ich pracy. Polecam
Cyprian
Cyprian
5.0
07.07.2019
W tym zakładzie pogrzebowych posiadają szeroki wybór akcesoriów pogrzebowych. Sprzedawane przez nich trumny dębowe są naprawdę solidne i prezentują się świetnie.
walerijaanna
walerijaanna
5.0
25.06.2019
Trumnę wykonali precyzyjnie zgodnie z wytycznymi. Ornamenty i detale wyglądają wyjątkowo pięknie. 5/5
marzannag
marzannag
5.0
20.05.2019
Dziękujemy za pomoc w tych trudnych chwilach, przygotowanie godnej ceremonii z kremacją i uszanowanie spokoju rodziny.
Jacek
Jacek
5.0
13.05.2019
Wykonywałem kremację zwłok w tym zakładzie pogrzebowym. Usługa została wykonana profesjonalnie. Dom pogrzebowy jak najbardziej na plus.
Iza
Iza
5.0
31.03.2019
Niedawno przeżyłam śmierć bliskiej osoby. Organizację pogrzebu zleciłam firmie Hades. Jestem z tego bardzo zadowolona. Dom pogrzebowy zajął się całą organizacją i nie musiałam martwić się niepotrzebnymi rzeczami. Polecam.
wadamkowie
wadamkowie
5.0
08.03.2019
Wszystko profesjonalnie zorganizowali, przygotowali pękną ceremonię, załatwili wieńce, oprawę muzyczną, transport. Do tego zajęli się kremacją, taka była wola rodziny.
antonigirecki
antonigirecki
5.0
13.02.2019
Nowoczesny zakład, mają również krematorium, doceniam fachową obsługę podczas ceremonii i szacunek wobec rodziny.
Maciej
Maciej
5.0
28.01.2019
Polecam ten zakład pogrzebowy. Świadczą usługi na najwyższym poziomie.
Tomasz
Tomasz
5.0
05.11.2018
Pochówek zorganizowali zgodnie z wymaganiami rodziny.
banskartinov
banskartinov
5.0
30.10.2018
Łagodnie przygotowali nas do kremacji, która angażuje mniej pracowników z zakładu pogrzebowego i jest tańsza. Dziękujemy za możliwość odprawienia godnej ceremonii pożegnalnej.
Franciszek
Franciszek
5.0
17.10.2018
Profesjonalnie przeprowadzają kremacje.
Ala
Ala
5.0
22.09.2018
Byli dla mnie dużym wsparciem podczas pogrzebu taty.
rodzinamassoj
rodzinamassoj
5.0
21.09.2018
Dzięki krematorium mogliśmy pożegnać naszą ciocię zgodnie z jej życzeniem. Dziękujemy.
Kaja
Kaja
5.0
23.08.2018
Kompleksowo podchodzą do organizacji pogrzebów.
annahamierska
annahamierska
5.0
02.08.2018
Jestem wdzięczna za okazaną troskę i pomoc w przygotowaniu ceremonii, przede wszystkim jeśli chodzi o wszystkie formalności i dokumentacje. Dziękujemy
Błażej
Błażej
5.0
27.07.2018
O obsłudze pogrzebów wiedzą wszystko.
Judyta
Judyta
5.0
09.06.2018
Sprawnie załatwiają wszystkie formalności pogrzebowe.
Artur
Artur
5.0
05.05.2018
Duży wybór trumien i urn.
Gośka
Gośka
5.0
02.04.2018
Dzięki sali przedpogrzebowej mogłam ostatni raz pożegnać się z bratem. Pogrzeb został zorganizowany zgodnie z życzeniami.
Madzia
Madzia
5.0
20.03.2018
Profesjonalny transport zmarłych na terenie kraju.
Baltazar
Baltazar
5.0
14.02.2018
Fachowa pomoc w pogłębianiu grobów. Usługa wykonana sprawnie i szybko.
Maja
Maja
5.0
05.01.2018
Dom pogrzebowy zapewniający pełną obsługę ceremonii pogrzebowej. Okazują szacunek dla zmarłych i rodziny zmarłego.
Mikołaj
Mikołaj
5.0
29.12.2017
Kompleksowa obsługa i organizacja pogrzebów. Fachowe wsparcie rodzin na drodze ostatniego pożegnania zmarłego. Rzetelni i kompetentni.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
1.0
08.12.2014
Bardzo nieprofesjonalny zaklad, nastswiony tylko na maksymalny zysk a gdziecw tym wszystkim czlowuek..
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
22.09.2014
Usługi tego zakładu sa na najwyższym poziomie.. Wszystko dopilnowane, dopięte na ostatni guzik... Pełny profesjonazlim.. polecam bardz ten zakład.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
27.08.2014
Zakład pogrzebowy Hades dopilnował wszystkich formalności. Usługi pogrzebowe naprawdę na najwyższym poziomie.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
18.08.2013
Firma profesjonalna,mila obsługa.Szanująca życzenia rodziny.
Zobacz więcej (41)