Serwis telefonów komórkowych
Serwis telefonów komórkowych, Gsm4you Marek Zacharuk, Gdańsk

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
10:30 - 19:00
Wt.
10:30 - 19:00
Śr.
10:30 - 19:00
Cz.
10:30 - 19:00
Pt.
10:30 - 19:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5842542247
REGON: 221115290

O firmie

Siedziba firmy GSM4YOU znajduje się w Gdańsku. Specjalizujemy się w naprawie urządzeń GSM. Działalność w branży prowadzimy od 2010 roku. Nasze wieloletnie doświadczenie przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Marek Zacharuk.

Oferta

Głównym przedmiotem działalności firmy GSM4YOU jest serwis telefonów komórkowych. Podejmiemy się także naprawy tabletów i nawigacji GPS. Dysponujemy szerokim wyborem części zamiennych, dlatego naprawy trwają krótko. W naszej ofercie można także znaleźć wymianę ekranu bądź pękniętej szybki, zarówno w telefonie, jak i tablecie. Jesteśmy także w stanie wymienić baterię, dzięki temu żywotność telefonu przedłuży się.

Oferujemy również takie usługi, jak:
  • wymiana mikrofonu,
  • wymiana głośnika,
  • wymiana przycisków,
  • naprawa klawiatury,
  • naprawa modułu (dotyku).
Ponadto do zakresu świadczonych przez nas usług należy wymiana gniazda. Nasza oferta obejmuje także aktualizacje systemu. Zajmujemy się również odblokowywaniem FRP, czyli blokadę konta Google. Oprócz tego podejmiemy się resetowania ustawień w telefonie i tablecie. Uzupełnienie naszej oferty stanowi aktualizacja map w nawigacjach.

Zatrudniamy doświadczoną oraz wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która do każdego zlecenia podchodzi indywidualnie. Służymy fachowym doradztwem. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania naszych Klientów. Zapewniamy rzetelność i terminowość.

Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo pełną ofertę oraz cennik, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy GSM4YOU.

Artykuły

Pierwsza pomoc w przypadku zalania wodą tabletów oraz telefonów – jak postępować?
Pierwsza pomoc w przypadku zalania wodą tabletów oraz telefonów – jak postępować?
Awaria tabletów i smartfonów po zalaniu jest jedną z najczęstszych przyczyn trwałego uszkodzenia sprzętów. Co zrobić, jeśli Twoje urządzenie wpadnie do wody?

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Gsm4you Marek Zacharuk

Gsm4you Marek Zacharuk, Gdańsk

Opinie (2)

Opinie o firmie Gsm4you Marek Zacharuk

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Laura
Laura
5.0
07.05.2019
W krótkim czasie wymienili baterię w moim telefonie komórkowym, dzięki temu mogę z niego dłużej korzystać. Super, polecam ich usługi!
Janusz
Janusz
5.0
09.03.2019
Bardzo rzetelna firma, która podjęła się naprawy zbitej szybki w moim telefonie. Zależało mi na czasie, a oni wykonali bardzo sprawnie. Jestem wdzięczny, polecam GSM4YOU.