Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7330000231
REGON: 000362588
KRS: 0000126126
Dodatkowe kontakty:

42 719 80 70

603 116 880

Rok założenia:
1948

O firmie

Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska znajduje się w Strykowie, na terenie województwa łódzkiego. Specjalizujemy się w branży nieruchomości. Mamy wieloletnie doświadczenie oraz wysokie kwalifikacje, które zdobywamy od 1945 roku. Zapewniamy pełen profesjonalizm i fachowość naszych usług.

Oferta

Głównym profilem działalności GS Samopomoc Chłopska są usługi z zakresu sprzedaży nieruchomości.Jeśli szukacie Państwo przytulnego i komfortowego mieszkania, nasza firma fachowo się tym zajmie. Pomożemy wybrać idealne lokum dostosowane do Państwa potrzeb finansowych oraz preferencji.

W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi:

  • kupno nieruchomości
  • sprzedaż nieruchomości
  • wynajem nieruchomości
  • wynajem biur
  • wynajem powierzchni magazynowych

Do zakresu świadczonych przez nas usług należy również sprzedaż materiałów opałowych. Dzięki nowoczesnemu zarządzaniu oraz wieloletniemu doświadczeniu gminna spółdzielnia może pozwolić sobie na dynamiczną działalność gospodarczą.

Nieustannie dążymy do rozwoju naszej Spółdzielni. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić Państwa oczekiwania. Jesteśmy do Państwa dyspozycji, a także służymy pomocą oraz fachowym doradztwem. Nasi doświadczeni pracownicy do każdego zlecenia pochodzą indywidualnie. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny.


Zapraszamy do współpracy z GS Samopomoc Chłopska w Strykowie.

Kontakt

Kontakt Gs Samopomoc Chłopska

Gs Samopomoc Chłopska, Stryków

Opinie (0)

Opinie o firmie Gs Samopomoc Chłopska