Techniki bezwykopowe − przeciski rur osłonowych
Techniki bezwykopowe − przeciski rur osłonowych, Grzeszczyk Przeciski rur osłonowych, Ostrów Wielkopolski

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6222253302
REGON: 250850822
Rok założenia:
1990

O firmie

Siedziba firmy Grzeszczyk, znajduje się w Ostrowie Wielkopolskim. Specjalizujemy się w przewiertach horyzontalnych i sterowanych. Oprócz tego oferujemy bezwykopową wymianę rur gazowych oraz wodnych. Posiadamy bogato wyposażony park maszynowy. Działamy na rynku od 1988 roku.

Oferta

Świadczymy usługi związane z przewiertami horyzontalnymi, które wykonujemy przy użyciu głowicy sterującej, prowadzonej żerdziami wiertnicy w kierunku zaprojektowanego punktu wyjścia. Dzięki umieszczonej w głowicy pilotażowej sondy-nadajnika, możemy ją zlokalizować i sterować przewiertem. Oprócz tego jesteśmy w stanie ominąć różnego rodzaju przeszkody, w tym kable, fundamenty, czy korzenie drzew.

Wykonujemy również przewierty sterowane. Stosowane przy tych przewiertach wiertnice mają małe wymiary i wymogi co do placu budowy. Tą metodą wykonujemy przewody kanalizacyjne i kolektory. Przewiert poziomy można wykonywać z wykopu otwartego głębokiego albo płytkiego zabezpieczonego ściankami szczelnymi.

Dodatkowo oferujemy przeciski, polegające na wprowadzeniu cylindrycznego urządzenia, inaczej zwanego "kretem". Z kolei mikrotuneling to metoda służąca do wykonywania dużych średnic przewodów, czyli takich powyżej 1200 mm. Taki sposób sterowania przewiertem pozwala na utrzymanie podczas wiercenia tunelu idealnego poziomu bądź spadku rzędu ułamków promili wynikających z założeń zaprojektowanego przewodu.

Ponadto w ofercie firmy Grzeszczyk, znajdą Państwo bezwykopową wymianę kanalizacji, tj. kruszenie starych rur. W tej metodzie wymienia się stare przewody na nowe o takich samych lub większych wymiarach. Ma ona zastosowanie w każdym miejscu, w którym przewody wodociągowe, kanalizacyjne i gazowe są trudno dostępne z takich powodów, jak intensywny ruch uliczny, problemy z wodą podskórną, solidne zamocowania, czy znaczna głębokość. Uzupełnienie oferty przedsiębiorstwa Grzeszczyk, stanowi bezwykopowa wymiana rur gazowych, a także wodnych.

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i nawiązania współpracy z firmą Grzeszczyk w Ostrowie Wielkopolskim.

Wideo

Kontakt

Kontakt Grzeszczyk Przeciski rur osłonowych

Grzeszczyk Przeciski rur osłonowych, Ostrów Wielkopolski

Opinie (0)

Opinie o firmie Grzeszczyk Przeciski rur osłonowych