Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5862058483
REGON: 220103936
Rok założenia:
2005

O firmie

Firma Hime Electronics International znajduje się w Gdyni. Działalność prowadzimy połowy lat 90 ubiegłego wieku. Jesteśmy autoryzowanym serwisem sprzętu Apple oraz zajmujemy się naprawianiem sprzętu komputerowego. Osobą decyzyjną jest Grzegorz Wójcik.

Oferta

Profilem naszej działalności jest świadczenie kompleksowych usług w zakresie naprawy komputerów Apple oraz pozostałego sprzętu tej firmy. Zajmujemy się także usługami w ramach naprawy pogwarancyjnej sprzętu firmy Apple. Ponadto zajmujemy się tłumaczeniami technicznymi z języka angielskiego.

Gwarantujemy Państwu najwyższą jakość świadczonych przez nas usług. Nasza oferta skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i firm i instytucji.

Do naszych obowiązków należy:
  • naprawa komputerów Mac,
  • naprawa iPhonów,
  • naprawa iPadów,
  • naprawa iPodów.
Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Chętnie podpowiemy Państwu, jak uniknąć występowania najczęstszych usterek.

Ponadto zajmujemy się sprzedażą sprzętu firmy Apple. Zapewniamy rzetelne usługi i doradztwo z zakresu oprogramowania oraz sprzętu komputerowego. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Wszystkie naprawy realizujemy solidnie i w terminie.

Zapraszamy do współpracy klientów z Gdyni i skorzystania z usług firmy Hime Electronics International.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Grzegorz Wójcik Hime Electronics International

Grzegorz Wójcik Hime Electronics International, Gdynia

Opinie (0)

Opinie o firmie Grzegorz Wójcik Hime Electronics International