Profesjonalne usługi transportowe i budowlane
Profesjonalne usługi transportowe i budowlane, Grzegorz Namysło Nambud, Ruda Śląska

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6412309968
REGON: 243198583
Rok założenia:
2013

O firmie

Firma prowadzona przez Grzegorza Namysło mieści się w Rudzie Śląskiej, na terenie województwa śląskiego. Nambud świadczy kompleksowe usługi budowlane zwiazane z transportem do 3,5t.

Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty.

Oferta

Jako profesjonaliści w branży wykorzystujemy własne środki i urządzenia w celu świadczenia jak najwyższej jakości usług. Posiadamy własny tabor transportowy, dzięki któremu większość zleceń realizujemy zgodnie z terminem. Zawsze dbamy o pełną satysfakcję naszych Klientów.

Dzięki wykorzystaniu naszego taboru proponujemy:
  • transport towarów
  • transport mebli
  • przeprowadzki
  • transport do 3,5 t
Świadczymy także usługi budowlano-remontowe, w których zakres wchodzą:
  • wyburzenia
  • wykańczanie wnętrz
  • sprzątanie piwnic
  • sprzątanie strychów
  • tynkarstwo
Do pracy wykorzystujemy wyłącznie najlepsze materiały i narzędzia od znanych i cenionych producentów. Wysoką jakość świadczonych usług potwierdza szerokie grono zadowolonych Klientów. Z chęcią nawiązujemy współpracę z innymi firmami z branży, usługi kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak i innych przedsiębiorstw bądź instytucji.

Nasi pracownicy z chęcią udzielają fachowego doradztwa, popartego szeroką wiedzą branżową oraz bogatym doświadczeniem. Usługi wykonujemy profesjonalnie i w ekspresowym tempie, co pozwala Wam zaoszczędzić czas.

Zachęcamy do kontaktu.

Artykuły

Przeprowadzka bez stresu – czy to możliwe?
Przeprowadzka bez stresu – czy to możliwe?
Przeprowadzka uważana jest za jedno z najbardziej stresujących przeżyć. Możemy jednak uniknąć zszarganych nerwów, jeśli odpowiednio się do niej przygotujemy.

Wideo

Kontakt

Kontakt Grzegorz Namysło Nambud

Grzegorz Namysło Nambud, Ruda Śląska

Opinie (4)

Opinie o firmie Grzegorz Namysło Nambud

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Olka
Olka
5.0
14.03.2020
Prawdziwi profesjonaliści. Nie mam żadnych zastrzeżeń.
Izabela
Izabela
5.0
02.01.2020
Dokładność, fachowość i atrakcyjne ceny. Nambud to firma, której życzę jak najlepiej, za wykonanie tak pięknych tynków w moim domu należy im się uznanie. Polecam.
Zuzanna
Zuzanna
5.0
29.11.2019
Super firma. Dowieźli moje meble na czas, zgodnie z warunkami umowy. Pełen profesjonalizm już od momentu zgłoszenia. Polecam serdecznie.
Wojtek
Wojtek
5.0
01.09.2019
Najlepsza firma z branży, jaką spotkałem. Profesjonalnie przetransportowali dla mnie ładunki. Ekspresowe tempo i niezawodność. Polecam.