Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7821577282
REGON: 639624987
Rok założenia:
1999
Branża:

O firmie

Siedziba naszego Studium Psychoterapii Psychoanalitycznej znajduje się w Poznaniu. Oferujemy cykl szkoleń o charakterze seminaryjno-superwizyjnym, których program wyznaczony jest przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychoanalitycznej oraz Europejską Federację Psychoterapii Psychoanalitycznej. Działamy już od prawie dwudziestu lat. Osobą decyzyjną jest Grzegorz Korziuk.

Oferta

Oferta szkoleń proponowanych w Seminarium Psychoterapii Psychoanalitycznej jest wystosowana do wszystkich psychiatrów, psychoterapeutów, psychologów, a także studentów ostatnich lat studiów. Przez cały rok mogą Państwo wysyłać do nas zgłoszenia chęci udziału w szkoleniach.

Szkolenie kończy się napisaniem pracy "Prezentacja pracy klinicznej". Studia teoretyczne, superwizja i seminarium kliniczne trwają 4 lata.

W skład proponowanego przez nas programu seminaryjnego wchodzą m.in.:
  • seminaria kliniczne i monograficzne,
  • seminaria terapii dziecięcej,
  • teorie psychoanalityczne,
  • zjawiska relacji terapeutycznej.
Ponadto nasze szkolenia obejmują zagadnienia etyczne, a także metody psychoterapii psychoanalitycznej. Wiedza, jaką przekazujemy naszym seminarzystom, jest bardzo przydatna w przeprowadzaniu psychoanaliz, sesjach psychoterapeutycznych, wypracowaniu właściwego podejścia do Pacjentów oraz w leczeniu schorzeń (tj. depresja, zaburzenia obsesyjno-kompulsywne, bulimia, anoreksja, psychoza czy też histeria).

Zapraszamy.

Kontakt

Kontakt Grzegorz Korziuk Psychoterapia

Grzegorz Korziuk Psychoterapia, Poznań

Opinie (0)

Opinie o firmie Grzegorz Korziuk Psychoterapia