Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7261218167
REGON: 470968370
Rok założenia:
1995

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Polecane oferty

Sztuka, bez względu na jej formę, ma niezwykłą moc dotykania naszych serc i umysłów. Jest to medium...

O firmie

"Grzegorz Giercuszkiewicz "APORT"" realizuje interesujące i inspirujące wydarzenia kulturalne z udziałem własnych zespołów artystycznych. Docelowo dążymy do kształtowania i upowszechniania narodowego dziedzictwa kulturowego.

"Grzegorz Giercuszkiewicz "APORT"" mieści się w miejscowości Łódź w województwie łódzkim. Można nas odwiedzić pod adresem: Sitowie 24 lok. 32. Aby wysłać do nas korespondencję, należy posłużyć się kodem pocztowym: 91-495 Łódź. "Grzegorz Giercuszkiewicz "APORT"" w rejestrze gospodarczym CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej) widnieje pod następującym Numerem Identyfikacji Podatkowej NIP: 7261218167. Nasz numer REGON to: 470968370.

Kontakt

Kontakt Grzegorz Giercuszkiewicz "APORT"

Grzegorz Giercuszkiewicz "APORT", Łódź

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie Grzegorz Giercuszkiewicz "APORT"


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.