Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5730204404
REGON: 002752833
Rok założenia:
1990
Branża:

O firmie

Drukarnia usługowa Gryf znajduje się w Częstochowie, na terenie województwa śląskiego. Właścicielem firmy jest Andrzej Szczepańczyk. Działamy na rynku nieprzerwanie od 1990 roku, w związku z czym zdążyliśmy doskonale poznać potrzeby naszych klientów i wiemy, jak spełniać Państwa wszelkie oczekiwania.

Oferta

Drukarnia Gryf specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług poligraficznych. Oferujemy szeroki zakres usług drukarskich, z wykorzystaniem technologii druku cyfrowego i offsetowego. Mamy wieloletnie doświadczenie, co w połączeniu z szeroką wiedzą daje Państwu gwarancję świadczenia usług na najwyższym poziomie. Specjalizujemy się w niskonakładowym druku wydawnictw periodycznych. Zajmujemy się drukowaniem m.in. kalendarzy plakatowych z kredy błyszczącej z możliwością różnych rodzajów wykończenia, takich jak lakierowanie UV. Realizujemy zlecenia na kalendarze trójdzielne i listkowe.

Oferujemy również wykonanie druków wielkoformatowych . Polecamy druki dla gastronomii, w ramach których wykonujemy między innymi: menu, karty win i drinków, cenniki i listy potraw oraz ozdobne tabliczki informacyjne. Materiały reklamowe drukujemy w technice offsetowej lub cyfrowej.

Oferta firmy Gryf to też:
  • druk plakatów,
  • druk ulotek,
  • druk folderów,
  • druk broszur.
Dodatkowo wykonujemy wizytówki, papiery i teczki firmowe oraz koperty. Uzupełnienie oferty stanowią usługi związane z drukowaniem ekskluzywnych zaproszeń ślubnych.

Zapraszamy do skorzystania z oferty drukarni Gryf.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Gryf Drukarnia Drukarnia Usługowa Szczepańczyk Andrzej

Gryf Drukarnia Drukarnia Usługowa Szczepańczyk Andrzej, Częstochowa

Opinie (2)

Opinie o firmie Gryf Drukarnia Drukarnia Usługowa Szczepańczyk Andrzej


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
25.02.2014
również polecam wspaniały właściciel kalendarze foldery ulotki tylko U NICH
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
07.06.2013
Co roku moja firma drukuje kalendarze korzystając z usług tej firmy. I co roku jesteśmy tak samo zadowoleni! Patrząc na wersje konkurencji, którą od czasu do czasu otrzymujemy od firmy współpracujących z nami uważamy, że GRYF. DRUKARNIA nie ma sobie równych!! Prezes M.T.