Usługi poligraficzne na najwyższym poziomie
Usługi poligraficzne na najwyższym poziomie, Gryf Drukarnia Drukarnia Usługowa Szczepańczyk Andrzej, Częstochowa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5730204404
REGON: 002752833
Rok założenia:
1990
Branża:

O firmie

Gryf to drukarnia, którą otworzyliśmy w 1990 roku. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Częstochowie, na terenie województwa śląskiego. Pracujemy pod kierownictwem Andrzeja Szczepańczyka.

Oferta

Usługi poligraficzne są naszą specjalnością. Pracujemy w technologiach druku offsetowego, cyfrowego oraz typograficznego. Wszystkie powierzone nam zlecenia realizujemy z ogromną pasją, starając się spełnić indywidualne wymagania klientów. Oferujemy niskonakładowy druk periodyków i wiele innych usług. Drukujemy takie materiały jak:
 • kalendarze plakatowe,
 • materiały wielkoformatowe,
 • materiały reklamowe.
Wykonujemy kalendarze z kredy błyszczącej trójdzielne i listkowe. Podejmujemy się przygotowania menu, kart napojów, cenników i ozdobnych tabliczek informacyjnych dla lokali gastronomicznych.

Nasza oferta to także:
 • wizytówki,
 • plakaty,
 • ulotki,
 • foldery,
 • broszury,
 • papiery i teczki firmowe,
 • koperty,
 • zaproszenia okolicznościowe.
Zajmujemy się również wykańczaniem dokumentów i wydrukowanych przez nas materiałów. W tym celu wykonujemy prace takie jak cięcie, falcowanie, bigowanie, zszywanie, zginanie czy bindowanie.

Zapraszamy do współpracy.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Gryf Drukarnia Drukarnia Usługowa Szczepańczyk Andrzej

Gryf Drukarnia Drukarnia Usługowa Szczepańczyk Andrzej, Częstochowa

Aktualności

 • drukowanie kalendarzy

  24.05.2024

  Jeśli obecnie szukasz godnej zaufania firmy, która może zaoferować Ci najwyższej jakości rozwiązania w zakresie drukowania kalendarzy, to drukarnia Gryf jest dla Ciebie idealnym wyborem. Nasz zespół ekspertów specjalizuje się w drukowaniu kalendarzy o różnych rozmiarach i typach. Dysponujemy całym niezbędnym sprzętem i gwarantujemy, że Twoje zamówienia będą realizowane z najwyższą precyzją i szybkością. Zapraszamy do kontaktu z nami, aby dowiedzieć się więcej o wyjątkowych usługach, które oferujemy.

  Więcej informacji
 • drukowanie książek

  07.02.2024

  Jeśli potrzebujesz rzetelnej firmy oferującej usługi drukowania książek i albumów, drukarnia Gryf jest dla Ciebie idealnym wyborem. Nasze bogate doświadczenie w branży pozwoliło nam dokładnie zrozumieć wymagania naszych klientów. Jesteśmy zaangażowani w dostarczanie profesjonalnych i konkurencyjnych usług. Nie wahaj się skontaktować z nami, aby zaspokoić wszystkie swoje potrzeby związane z drukowaniem. Cieszymy się, że możemy z Tobą współpracować!

  Więcej informacji
 • druk cyfrowy

  17.11.2023

  Druk cyfrowy to niezwykle efektywna technika drukowania, która wykorzystuje pliki cyfrowe zamiast płyt drukarskich. Ta innowacyjna metoda pozwala na większą elastyczność i szybszą produkcję w porównaniu z tradycyjnymi metodami drukowania. W Drukarni Gryf specjalizujemy się w świadczeniu wyjątkowych usług druku cyfrowego. Jeśli jesteś zainteresowany tą najnowocześniejszą technologią drukowania, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

  Więcej informacji

Opinie (2)

Opinie o firmie Gryf Drukarnia Drukarnia Usługowa Szczepańczyk Andrzej


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
25.02.2014
również polecam wspaniały właściciel kalendarze foldery ulotki tylko U NICH
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
07.06.2013
Co roku moja firma drukuje kalendarze korzystając z usług tej firmy. I co roku jesteśmy tak samo zadowoleni! Patrząc na wersje konkurencji, którą od czasu do czasu otrzymujemy od firmy współpracujących z nami uważamy, że GRYF. DRUKARNIA nie ma sobie równych!! Prezes M.T.