Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8792679200
REGON: 362044066
KRS: 0000586888
Rok założenia:
2015
Branża:

Polecane oferty

Jako radca prawny moim Klientom zapewniam pomocą prawną w szerokim zakresie. Obsługuję właścicieli ...
Od początku działalności zapewniam klientom kompleksową obsługę prawną. Zajmuję się zarówno udziela...
Jestem doświadczonym radcą prawnym, który swoimi kompetencjami chce w jak najlepszy sposób wspomaga...
Główny profil naszej działalności to szeroko zakrojona działalność prawna na rzecz Klientów indywid...

O firmie

Goldwin od 2015 roku świadczy profesjonalną obsługę prawną i windykacyjną. Siedziba firmy mieści się w Toruniu, na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Naszą ofertę kierujemy do średnich i małych przedsiębiorstw.

Oferta

Jesteśmy grupą prawną, która specjalizuje się w różnych dziedzinach. Zajmujemy się prawem, które znajduje zastosowanie w biznesie. To między innymi:
  • prawo cywilne
  • prawo pracy
  • prawo ubezpieczeń społecznych
  • prawo podatkowe
Ponadto specjalizujemy się w prawie medycznym, korporacyjnym oraz prawie z zakresu wartości niematerialnych i nowych technologii.

Z zakresu prawa cywilnego sporządzamy umowy, zabezpieczamy kontrakty czy pomagamy w likwidacji spółki. Specjalizujemy się również w podatkach lokalnych czy podatkach dochodowych. Zajmujemy się błędami medycznymi, prawami pacjenta oraz kontraktami z NFZ. Kompetencje, które prezentujemy to także prawo spółek handlowych, prawo upadłościowe oraz prawo restrukturyzacyjne.

Z zakresu prawa pracy zajmujemy się sporami pracowniczymi, sprawami dotyczącymi mobbingu, optymalizacją składek ZUS oraz umowami o pracę. Ponadto proponujemy Państwu pomoc prawną dotyczącą windykacji sądowej i pozasądowej, prawa autorskiego, prawa własności przemysłowej, ochrony danych osobowych. Pomagamy również w sprawach dotyczących handlu elektronicznego.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Stawiamy na trwałą relację, dlatego oferujemy współpracę abonamentową. Chcemy być dla Państwa stałym doradcą prawnym.

Zapraszamy. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo pełen zakres naszych kompetencji.

Kontakt

Kontakt Grupa Prawna Goldwin S.A.

Grupa Prawna Goldwin S.A., Toruń

Opinie (0)

Opinie o firmie Grupa Prawna Goldwin S.A.