Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6412550486
REGON: 38619519000000
KRS: 0000844165
Rok założenia:
2020
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Opakowania papierowe i tekturowe, Grembox Sp. z o.o., Ruda Śląska W firmie GREMBOX od wielu lat zajmujemy się produkcją i hurtową dystrybucją opakowań kartonowych. W swojej podstawowej ofercie posiadamy produkty wykonane z nowoczesnych i solidnych materiałów, dostosowane do indywidualnych potrzeb wielu typów klientów. Proponowane przez nas rozwiązania sprawdzą się doskonale w sprzedaży wysyłkowej, przewozie żywności, czy podczas przeprowadzek. Nasza główna siedziba znajduje się w Rudzie Śląskiej.

Oferta

Od ponad 20 lat prężnie działamy w produkcji i dystrybucji wyrobów z tektury falistej. Nieustannie rozwijamy posiadaną przez siebie i dostosowujemy ją do zmieniających się potrzeb i trendów na rynku. Zapewniamy dostęp do produktów przeznaczonych dl firm różnego rodzaju branż i specjalizacji.

Jakie wyroby znajdują się w podstawowej ofercie Grembox z Rudy Śląskiej?

W podstawowej ofercie naszej firmy - Grembox - znajdują się opakowania kartonowe wykonane z tektury falistej. Zaliczyć do nich można takie typy opakowań jak:
  • kartony klapowe małe, średnie, duże i gabarytowe,
  • kartony fasonowe automatyczne i z paskiem klejowym,
  • kartony przeprowadzkowe duże wzmacniane,
  • kartony na pączki i wypieki,
  • kartony na warzywa i owoce,
  • kartony na pizzę.
Oprócz powyższych w naszym asortymencie klienci znajdą opakowania kartonowe przygotowane według określonych standardów operatorów pocztowych takich jak Poczta Polska oraz Paczkomaty InPost. Dzięki temu zawsze idealnie pasują do skrytek i w znacznym stopniu ułatwiają obsługę sprzedaży wysyłkowej.

Z jakich materiałów wykonane są wyroby firmy Grembox?

Nasze wyroby powstają głównie z 3 i 5-warstwowej tektury o gramaturze od 310 do nawet 540 g/m2 i fali w typach B, BC, C, E, EB i wielu innych. Dostępne są w wariantach kolorystycznym szarym, białym na zewnątrz oraz białym wewnątrz i na zewnątrz.

Oprócz opakowań kartonowych na nasz asortyment składają się również przekładki tekturowe oraz koperty bąbelkowe białe w różnych formatach.

Dla usprawnienia prowadzenia dostaw i transakcji na naszej stronie internetowej otworzyliśmy sklep internetowy. Umożliwia to nam realizację zamówień klientów nawet w ciągu 24 godzin!

Zapraszamy do skorzystania z oferty, a w przypadku pytań do kontaktu z działem obsługi klienta.


Oferujemy ogromną gamę opakowań z tektur 3 i 5-warstwowych oraz tekturowe przekładki.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Grembox Sp. z o.o.

Grembox Sp. z o.o., Ruda Śląska

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Grembox Sp. z o.o.