Fotorealistyczne wizualizacje domów i mieszkań
Fotorealistyczne wizualizacje domów i mieszkań, Graphindor Jakub Maciejewski Grafika Komputerowa, Mirków

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9970164238
Rok założenia:
2022

O firmie

Nazywam się Jakub Maciejewski. Prowadzę firmę Graphindor znajdującą się w Mirkowie, w województwie łódzkim. Specjalizuję się w grafice komputerowej. Możesz mieć pewność tego, że wszystkie zlecenia realizuję z należytą starannością.

Stawiam na rozwój, bo doskonale wiem, jak dynamiczny jest sektor, w którym pracuję. Dążę do doskonałości i chcę spełniać oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Wybierz moją ofertę, napisz lub zadzwoń w celu ustalenia szczegółów współpracy. Nie zastanawiaj się dłużej i już dziś dołącz do grona moich klientów.

Oferta

Firmę Graphindor w Mirkowie prowadzę z myślą o realizacji usług z zakresu grafiki 3D. Tworzenie grafiki komputerowej jest moją wielką pasją, z której uczyniłem sposób na zarabianie. Zapewniam staranną i terminową realizację każdego powierzonego mi zlecenia.

Specjalizuję się w tworzeniu fotorealistycznych wizualizacji domów i mieszkań. Wykonuję projekty antresoli, kuchni, salonów i innych pomieszczeń. Moje wizualizacje umożliwiają obejrzenie wymarzonego mieszkania jeszcze zanim powstanie ono w rzeczywistości. Pozwalają zobaczyć jak można wykorzystać lub urządzić daną przestrzeń. Świetnie sprawdzają się w różnych obszarach marketingu. Dzięki nim inwestorzy działają na wyobraźnie potencjalnych klientów i zachęcają ich do zakupu.

Szybko i efektywnie dokonuję retuszu zdjęć w programie Photoshop. Moja oferta obejmuje też korekcję kolorów i renowację cyfrową starych zniszczonych zdjęć. Ponadto oferuję fotomontaże , które powstają w wyniku zestawienia ze sobą fragmentów różnych zdjęć.

Usługi graficzne 3D? Skontaktujcie się ze mną!


Artykuły

Nabywasz nową nieruchomość? Stwórz jej wizualizację z firmą Graphindor!
Nabywasz nową nieruchomość? Stwórz jej wizualizację z firmą Graphindor!
Graphindor to firma, która oferuje swoim klientom wysokiej jakości usługi. w ich ofercie znajdziesz m.in. profesjonalne wizualizacje domów i mieszkań.

Wideo

Kontakt

Kontakt Graphindor Jakub Maciejewski Grafika Komputerowa

Graphindor Jakub Maciejewski Grafika Komputerowa, Mirków

Opinie (0)

Opinie o firmie Graphindor Jakub Maciejewski Grafika Komputerowa


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.