Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9661596307
REGON: 200082300
Rok założenia:
2006

Polecane oferty

Zajmujemy się organizowaniem wydarzeń kulturalnych. Nasza praca jest jednocześnie pasją, dlatego w ...
Zajmujemy się organizowaniem wydarzeń kulturalnych. Nasza praca jest jednocześnie pasją, dlatego w ...
Mamy długi staż w prowadzeniu agencji artystycznej. Firma Gaffa działa na rynku już od dziewięciu l...
Każdy miłośnik muzyki wie, że dobry repertuar to nie wszystko. Zwłaszcza na koncertach jest to dosk...

O firmie

Nazywam się Łukasz Grant i jestem iluzjonistą z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Siedziba mojej firmy Grant Magic znajduje się w Białymstoku. Moja przygoda z pokazami magii rozpoczęła się w wieku 17 lat. Na swoim koncie mam setki występów w kraju i za granicą. Mimo to nie spoczywam na laurach, cały czas się rozwijam, zdobywam nowe umiejętności i uatrakcyjniam moje show.

Oferta

Pragnę Państwu zaoferować profesjonalne usługi związane z przygotowaniem niepowtarzalnych pokazów iluzjonistycznych. Praca iluzjonisty jest dla mnie również pasją. Łączę w sobie nietuzinkowe pokazy magii i iluzji z elementami energicznego tańca, a także inteligentnego humoru. Przez lata obecności w branży zdobyłem wiele nagród i wyróżnień, jednak to grono zadowolonych Klientów jest największą miarą mojego sukcesu i potwierdzeniem wysokiej jakości świadczonych usług.

Podczas przygotowanych przeze mnie pokazów iluzjonistycznych dbam o to, aby publiczność nieustannie była zaskakiwana. Podczas przedstawień wykonuję między innymi triki związane z przecinaniem asystentki na pół, a także sprawiam, że znika i pojawia się. Wykonuje etiudy magiczne pod podkład muzyczny. Zawsze utrzymuję kontakt z widownią, często zapraszam również osoby z publiczności do udziału w przedstawieniu.

Moje usługi świadczę między innymi na:
  • weselach
  • firmowych eventach
  • bankietach
  • festynach
Zapewniamy dostarczenie niezbędnego wyposażenia technicznego, w tym oświetlenia, nagłośnienia oraz efektów specjalnych takich jak np. wyrzutnie ognia. W indywidualny sposób podchodzę do Klientów, a co ważne jestem w stanie zrealizować każde życzenie.

Serdecznie zapraszam!

Kontakt

Kontakt Grant Magic Łukasz Miezianko

Grant Magic Łukasz Miezianko, Białystok

Opinie (0)

Opinie o firmie Grant Magic Łukasz Miezianko