Wymieniamy i przechowujemy opony
Wymieniamy i przechowujemy opony, Grafit Przemysław Gardocki, Chrząstowo

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5581612404
REGON: 385460186
Rok założenia:
2020
Branża:

O firmie

Warsztat wulkanizacyjny Grafit założyliśmy na terenie Chrząstowa, w województwie kujawsko-pomorskim. Posiadamy kilka stacji naprawczych i zapewniamy szybką wymianę oraz serwis ogumienia. Działamy pod kierownictwem Przemysława Gardockiego.

Oferta

W warsztacie wulkanizacyjnym Grafit zajmujemy się takimi usługami jak wymiana opon letnich i zimowych oraz serwis ogumienia. Nasi Klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo w kwestii wyboru opon nowych lub używanych. Udostępniamy większość modeli do pojazdów poruszających się na polskich drogach. Zapewniamy serwis ogumienia, felg i kół. Dzięki specjalistycznemu sprzętowi zdejmowanie oraz montaż kół jest bardzo szybki, a jednocześnie precyzyjny. Nasza kadra dba o prawidłowe wyważenie koła, ponieważ źle wykonana usługa może przyczynić się do szybszego zużycia elementów zawieszenia, czy opon. Nasz sprzęt sterowany komputerowo zapewnia maksymalną precyzję. Każdemu kierowcy chcemy zapewnić bezpieczeństwo podczas jazdy.

Do naszych usług należy:
  • wulkanizacji opon w pojazdach osobowych,
  • wulkanizacja opon w pojazdach ciężarowych,
  • wulkanizacja opon w maszynach budowlanych,
  • wulkanizacji opon w maszynach rolniczych.
Nasza oferta to także serwis klimatyzacji samochodowej oraz ozonowanie i dezynfekcja samochodów. Posiadamy odpowiednie środki dezynfekujące, które zabijają wszelakie wirusy, grzyby i drobnoustroje w pojeździe.

Prowadzimy przechowalnie opon dla właścicieli wszystkich pojazdów. W naszym magazynie można bezpiecznie składować opony sezonowe.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Jesteśmy elastyczni i w razie dużej awarii dostosowujemy swoje godziny pracy do potrzeb Klienta. Warsztat wulkanizacyjny Grafit prowadzimy w Chrząstowie.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Grafit Przemysław Gardocki

Grafit Przemysław Gardocki, Chrząstowo

Opinie (0)

Opinie o firmie Grafit Przemysław Gardocki