Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6262413433
REGON: 277652481
Rok założenia:
2001

O firmie

Nieustannie od 2001 roku zajmujemy się prowadzeniem przedsiębiorstwa Grafiks. Jego siedziba zlokalizowana jest w Bytomiu, na terenie województwa śląskiego. Nasza oferta to profesjonalne nadzory budowlane. Właścicielem oraz osobą zarządzającą firmą jest Sebastian Aleksy.

Oferta

Nadzory budowlane są bardzo ważnym elementem podczas tworzenia różnego rodzaju obiektów. Przyczyniają się one do przeprowadzenia prac bez żadnych komplikacji. Jest to szczególnie istotne, zwłaszcza gdy budowla musi być postawiona w określonym terminie. My właśnie oferujemy profesjonalne nadzory, dzięki którym wszystko przebiegnie pomyślnie.

Nasza oferta to również:
  • projektowanie konstrukcji budowlanych,
  • projekt rozbiórki,
  • projekty budowlane,
  • rozbiórki przemysłowe,
  • adaptacje projektów typowych.
Proponujemy projektowanie i sprawowanie nadzoru budowlanego w specjalności konstrukcyjno-budowlanej. Ponadto pełnimy funkcję kierownika budowy bądź inspektora nadzoru inwestorskiego. Zapewniamy kompleksową pomoc na każdym etapie współpracy. Odpowiemy na wszystkie pytania i dołożymy wszelkich starań, by spełnić Państwa oczekiwania i potrzeby.

Oferta skierowana jest głównie do właścicieli przedsiębiorstw związanych z budowlanką, jednak realizujemy też zlecenia dla Klientów indywidualnych. Gwarantujemy terminowość, profesjonalizm i rzetelność.

Zachęcamy do podjęcia współpracy z firmą Grafiks.

Kontakt

Kontakt Grafiks Aleksy Sebastian

Grafiks Aleksy Sebastian, Bytom

Opinie (0)

Opinie o firmie Grafiks Aleksy Sebastian