Nowoczesne i trwałe instalacje elektryczne
Nowoczesne i trwałe instalacje elektryczne, GP Elektro-Budowa Grzegorz Przedwojski, Zamość

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9222548298
REGON: 61587822
Rok założenia:
2013

O firmie

GP Elektro-Budowa to przedsiębiorstwo, które swoje usługi świadczy już od 2013 roku. Naszą specjalnością jest montaż instalacji elektrycznych. Siedziba zakładu mieści się w Zamościu, na terenie województwa lubelskiego. Firmą zarządza Grzegorz Przedwojski. Zachęcamy do współpracy!

Oferta

Nasza firma od samego początku działalności stawia na wysoką jakość usług. Pracownicy zdobywali doświadczenie w kraju i za granicą. Mamy wszystkie niezbędne pozwolenia i certyfikaty umożliwiające nam realizację nawet najbardziej skomplikowanych instalacji. Wiedza i umiejętności oraz wieloletnie doświadczenie to gwarancja udanej współpracy.

Oferujemy:
  • instalacje elektryczne,
  • układanie instalacji elektrycznych,
  • montaż instalacji elektrycznych,
  • serwis instalacji elektrycznych,
  • przyłącza elektryczne do domu,
  • światłowody,
  • montaż światłowodów.
Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm i przedsiębiorstw. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem i urządzeniami, które sprawiają, że nasze realizacje są sprawne, schludne i bezpieczne. Oferujemy montaż instalacji elektrycznej w domu lub firmie. Zajmujemy się instalacją światłowodów w mieszkaniach.

GP elektro-budowa to zespół świetnych elektryków i specjalistów w dziedzinie elektroinstalatorstwa. Wykonujemy przyłącza elektryczne i wszelkie prace instalatorskie.

Dodatkowo zajmujemy się modernizacją i wymianą starych lub zużytych instalacji. Oferujemy także serwis instalacji elektrycznych. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące oferty, terminów i możliwości współpracy.

Zapraszamy!

Artykuły

Jakie usługi wykona dla nas firma elektroinstalacyjna?
Jakie usługi wykona dla nas firma elektroinstalacyjna?
Jeżeli zależy nam na wykonaniu najwyższej jakości instalacji elektrycznych i ich serwisie, powinniśmy zainwestować wyłącznie w usługi doświadczonego elektryka.

Wideo

Kontakt

Kontakt GP Elektro-Budowa Grzegorz Przedwojski

GP Elektro-Budowa Grzegorz Przedwojski, Zamość

Słowa kluczowe

Opinie (1)

Opinie o firmie GP Elektro-Budowa Grzegorz Przedwojski

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Jakub
Jakub
5.0
04.01.2020
Wysokiej klasy fachowcy wykonali kawał dobrej roboty z naszą instalacją. Wszystko odbyło się bardzo sprawnie i niedrogo. Polecam!