Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8261221098
Rok założenia:
1997

O firmie

Firma Goźlin Dom została założona przez Waldemara Sławińskiego. Nasza siedziba znajduje się w Goźlinie Górnym, w województwie mazowieckim. Działamy od 2011 roku i zajmujemy się budową domów drewnianych.

Oferta

Budowa domów drewnianych stała się niezwykle popularna w ostatnich czasach. I nic dziwnego, skoro konstrukcje z tego naturalnego surowca, są niezwykle trwałe i wyróżnia je kilka bardzo ważnych zalet. Jako kadra firmy Groźlin Dom, która zrealizowała już wiele projektów na całoroczne domy drewniane, możemy potwierdzić, że te obiekty buduje się znacznie szybciej niż budynki wznoszone na podstawie betonowych fundamentów i z wykorzystaniem tradycyjnych pustaków. Gotowe prefabrykaty zamówione ze sprawdzonego tartaku montuje się na miejscu w budowy w zaledwie kilka dni, a dzięki temu podstawowy szkielet domku całorocznego lub letniskowego gotowy jest w bardzo krótkim czasie.

Poza tym warto również wspomnieć o tym, że koszty takiej inwestycji są znacznie niższe, co wcale nie oznacza, że jakość materiałów jest gorsza niż przy technologiach betonowych lub żelbetonowych. Drewno - szczególnie to odpowiednio zaimpregnowane - jest niezwykle trwałe. Do jego cech charakterystycznych należy wytrzymałość na ściskanie, zginanie statyczne, rozciąganie, ścinanie i działanie grzybów, pleśni oraz korozji.

Osoby, które marzą o zamieszkaniu w letniskowym, albo całorocznym domku drewnianym, który zapewni im zdrowy mikroklimat w pomieszczeniach, a także ciepło zimą i przyjemny chłód latem, zapraszamy do kontaktu! Wykonamy następujące prace:
  • przygotowanie terenu i przeprowadzenie robót ziemnych,
  • montaż konstrukcji od fundamentów,
  • wykonanie ścian zewnętrznych i wewnętrznych wraz z otworami na stolarkę okienną i drzwiową,
  • montaż stropu,
  • montaż dachu z poszyciem,
  • budowa schodów lub tarasu.
W ten sposób Klient otrzymuje w pełni zrealizowany projekt na stan surowy zamknięty. Jeśli interesują go również prace elewacyjne, albo montaż instalacji elektrycznych, gazowych i wodno-kanalizacyjnych również chętnie doradzimy.

Zachęcamy serdecznie do współpracy - firma Groźlin Dom z Goźlina Górnego.

Zakres działalności

Wideo

Kontakt

Kontakt Goźlin Dom Waldemar Sławiński

Goźlin Dom Waldemar Sławiński, Goźlin Górny

Opinie (0)

Opinie o firmie Goźlin Dom Waldemar Sławiński