Potrawy robione z sercem
Potrawy robione z sercem, Gospoda Jaskółeczka Przedsiębiorstwo Społeczne Sp. z o.o., Radom

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7962783658
REGON: 141005123
KRS: 0000282815
Rok założenia:
2007

O firmie

Przedsiębiorstwo Społeczne Gospoda Jaskółeczka znajduje się w Radomiu. Prowadzimy działalność od 2007 roku. Zapewniamy wyśmienite jedzenie na co dzień i na specjalne okazje!

Oferta

Gospoda Jaskółeczka słynie z doskonałej kuchni i świetnej atmosfery. Zapraszamy klientów w każdym wieku, w tym rodziny z dziećmi. Dla maluchów przygotowaliśmy kącik zabaw! Gotujemy z wysokiej jakości składników, na bazie tradycyjnych, polskich przepisów. Potrawy podajemy każdego dnia i zachęcamy do ich skosztowania w restauracji, a w okresie letnim również na tarasie. Zachęcamy też do zamawiania jedzenia na wynos. Catering oferujemy m.in. na imprezy okolicznościowe. Organizujemy:
  • wesela,
  • chrzciny,
  • komunie,
  • urodziny,
  • jubileusze.
Obsługujemy również spotkania biznesowe, szkolenia i konferencje. Zapewniamy przerwy kawowe z domowymi ciastami, przekąski śniadaniowe i dwudaniowe obiady. Serwujemy zupy, dania mięsne, dania wegańskie i dania wegetariańskie. Mamy też w menu sałatki i liczne dodatki. Każdy naje się z nami do syta! Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Gospody Jaskółeczka i skosztowania dań oraz do zorganizowania wspólnie z nami uroczystości. Więcej informacji o ofercie udzielamy pod podanym numerem telefonu, a także e-mailowo.

Artykuły

Co można zjeść w Gospodzie Jaskółeczka, która serwuje dania kuchni polskiej
Co można zjeść w Gospodzie Jaskółeczka, która serwuje dania kuchni polskiej
Tradycyjne smaki polskich dań pozwalają przenieść się do czasów dzieciństwa. Dowiedz się, jakie potrawy serwowane są w najlepszych lokalach z kuchnią polską!

Wideo

Kontakt

Kontakt Gospoda Jaskółeczka Przedsiębiorstwo Społeczne Sp. z o.o.

Gospoda Jaskółeczka Przedsiębiorstwo Społeczne Sp. z o.o., Radom

Opinie (0)

Opinie o firmie Gospoda Jaskółeczka Przedsiębiorstwo Społeczne Sp. z o.o.


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Tagi